Facebook çaldım Delil temizlemem gerek ne yapmaliyim

meTR0x

Üye
18 Nis 2016
244
0
Nereye
Sinir oldugum ve bana surekli kufur eden bir kurt(pkk destekcisi bir kürt) simdi bu kisinin facebook hesabini çalip neler yaptigina baktim bu kisinin annesi beni su anda korkutuyor iste sifreyi ver yoksa yarin ne olucagini gorursun sen vs. Cok kormadim acikcasi bu işlemi mobilden yaptim temizlik yapiyorum iz birakmamam gerekiyor ne yapmaliyim

Yazdigim sohbeti sildim
Phishing yaptigim siteyi temizledim
Sifreyi eskisi yaptim

Sadece hareket gecmisi kaldi onun disinda yapmam gereken birsey varmi
Not:mobil den yazdim kusra bakmayin :)

EmreClone

Kıdemli Üye
6 Tem 2015
2,873
20
Vaşingtın
bu iz silme gibi şeylere inanmıyorum çünkü çok saçma geliyor 1 kez dava yedikten sonra,
2. ceza sulh mahkemesi siber savaş'tan facebook çalmadan ifadem alındı yani demek istediğim istediğin kadar gizlen bulmak isteyen buluyor , deve kuşu misali sen kafanı toprağa sokunca görünmez oldum sanıyosun ama herşey ortada olmuş oluyor

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
2
Oxymoron
Böyle konular açan herkes pkk destekçilerini hackliyor nedense?

Hemde sen kişisel çıkarın için yapmışsın, hadi devlete falan küfrediyor olsa tahrikten kurtulabilirdin.Annesi de bişey yapamaz korkutmaktan başka.

xPloqe

Üye
9 Nis 2016
80
0
kardesim nasıl hackledin ? banada anlatsana :) bu arada korkmana gerek yok bisey yapamaz siber suclara sıkayet etse gidip facebook hackledin diye seni ascak halleri yok :D sıkıntı etme

4 Tem 2015
217
0
fazla uğraşma bir internet cafe pc sinden gir oradan girilen iplerden kendi ip adresini kaldır zaten büyük ihtimalle korkutmak için yapıyodur takma kafana fazla uğraşmaya gerek yok

Corpax

Üye
13 May 2016
53
0
House
Birşey Olmaz Korkmana Gerek Yok , Rahat 30-40 Tane Hesap Hackledim Ve Bunların Çoğu PKK Destekcisi Anca Küfür Ediyorlar Bişey Olduğu Yok , Banada Yazıyorlardı Seni Bulucam Falan Filan Diye 1 Yıl Oldu Hala Bulucaklar :D , Anca Savcılağa Giderlerse Bulurlar Onun Haricinde Neredeyse İmkansız Ki Savcılığada Gitmezler Çünkü Bunlar CAHİL

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
güzel kardeşim sen neden korkuyorsun veya cekınıyorsunki ... senı sıkayet bile etse gidersin terror orgutu pkk itlerine destek veriyordu aldım bende dersın biter sana hiç bişey yapamazlar. .. ha cok korkuyorsan ve bana bilgileri bak ben neler yapıyom onun 7 cedddıne :D

Holdoff

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
292
0
Kardeşim korkmana gerek yok gidip facebook'umu çaldılar diye suç duyurusunda bulunursa dalga geçerler onunla.Ama tabi özel bilgiler iş,kredi kartı felan şeylerini orada kaydetmiyorsa.

UldizHAN

Yeni üye
13 Ara 2015
30
0
Sorunun cevabını vereyim ben sana ilk olarak seni nasıl bulabilirler?

1-Facebook şirketine emniyet müdürlügünden gelen dilekçeyi facebook onaylayarak senin giriş yaptıgın eski yeni tüm iplerini konumlarını aynı ipden giriş yaptıgın kendi hesabında dahil Emniyet genel müdürlügüyle paylaşır.

2-Annesi seni konuşturur ben sizin okuldan şu şu kişiyim diyerek ötersin enselenirsin :D :D :D

Nasıl gizlenirsin ona gelelim şimdi 1. yönetmi ele alalım facebook dev gibi bir şirket milyarlarca kişi facebook kullanıcısı emniyet müdürlügüde bu kadar terör olayları eylemler varken senin arkadaşının kıytırık facesiyle ilgilenmicektir :D yani anlattıgım yöntem sadece onaylı facebooklar büyük kişilerin siyasetle ugraşanlar ünlüler vb kişilerin şikayeti üzerine olur.

2. Yöntemi ele alalım anlattıgına göre annesi aynı okulda oldugunuzu biliyor adını biliyor seni yakalayacakmış :D Bak güzel kardeşim yaşın küçük belli mahkeme davası dedigin çocuk
oyuncagı bir iş degil aylarca süren masraflı ve bıktıran bir iş kimse bir facebook hesabı için seni mahkemeye vermeyecektir.

Çözümün nedir? Agzını tut facebook hesabını terket annesinden azar ye bir dahada olayı hatırlatma bu kadar korkulacak hiçbişey yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.