Facebook Çalma Hk

davutatilla15

Yeni üye
18 May 2016
9
0
Face Naıl Çalınır Lütfen Sevgilim Hakkında bi konu yadım Ya Lütfen FAce çalmayı bilmiyomusunuz sadece nasıl şifresini öğrencem lütfennnnn

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Lamer dilini akıcı konuşamayanlar için çeviri;

"Abi ben sapık gibi kızın face'ine gireceğim. Alakam yok, orada bulduğum bir bilginin sihirli bir şekilde kızı bana aşık etmesini umuyorum. Ama bunun nasıl yapıldığını arama kutusuna 3 kelime yazıp arayamayacak kadar da aciz ve beceriksiz biriyim.Hadi lütfen; 'armut piş ağzıma düş'..."

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
sen ne diyosun ya malmısn kız alakalı erkek mal konuyu öğrende gel (küfür için özür )

Kız alakalı mı değil mi bilemem de, erkek kesin mal... O kesin. Bak kendi ağzınla söyledin, Allah söyletti.

Ne dediğimi nasıl anlamıyorsun yahu? Nasıl olsa birazdan konu silinecek, silinmeden dalgamı geçiyorum. Ne gibi görünüyor oradan?

lacinmrtcn

Uzman üye
30 Ocak 2015
1,171
0
root@kali:~#

"Abi ben sapık gibi kızın face'ine gireceğim. Alakam yok, orada bulduğum bir bilginin sihirli bir şekilde kızı bana aşık etmesini umuyorum. Ama bunun nasıl yapıldığını arama kutusuna 3 kelime yazıp arayamayacak kadar da aciz ve beceriksiz biriyim.Hadi lütfen; 'armut piş ağzıma düş'..."

:RpS_thumbup: :RpS_thumbup: :RpS_thumbup: söylenecek laf yok

Dr UK

Katılımcı Üye
1 Nis 2016
809
0
Istanbul

İşte bunu arıyordum.

Hacker Tepeli

Uzman üye
2 Nis 2016
1,073
0
Geliyon

Hocam çok ağır konuşmussunuz

Bu arada forumda birisine "Lamer" Demek de yasak :trl :trl

Sen lamer demesen bile zaten herkes anlıyor :trl:trl

byislam

Uzman üye
28 Haz 2015
1,914
0
dostum kızın facesıne brute force ıle saldırabılırsın 1 hafta önce biri payllaşmıştı böyle bir program proxy de vardı yanında bı bak bulursun

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada
İlk Olarak Konunuzun İçeriği Konu Başlığı İle Aynı Olmalıdır. Forumda Facebook Konusu Var Orda Herkez Paylaşmış Ara Bul. Argo Kelimeler Yasak Cezası Ban Sebebidir.!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.