Facebook Çalma Siteyi Hazırladım Ancak Nasıl Yutturcam ?

Crea26

Yeni üye
10 Ağu 2015
44
0
Beyler facebook calmak ıcın sahte sıteyı hazırladım ancak kurbana nasıl yutturacaz ? fake mesaj scrıptı olan varmı elınde bana bı atsa ?

SİTE BU ARKADAŞLAR !
Facebook

cezmidayi

Üye
22 Mar 2015
211
0
kardeşim pkklılara de ki özerk kürdistan için imza kampanyası düzenledik giriş yap imzala dersin, arkadaşına knk site hazıladım siteye face den giriş yapıp giriyosun dersin vs vs bunu millete sorarak öğrenemezsin, arkadaşının neyle ilgilendiğini neye merakı olduğunu vs sen biliyosun senin kendi taktiklerini geliştirmen gerek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.