Facebook çalma yeni yöntem kesin

HeLLioN16

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
447
0
//Facebook Çalma Yeni ve Kesin Yöntem//HeLLioN16

Merhaba astlarım ve üstlerim bu konumda size facebook çalmayı göstereceğim hemde yeni yöntem :yo

Öncelikle suckerburn'a kayıt oluyoruz ve verdiğim linke tıklıyoruz. Kurbanın profil ve kapak resimlerini sahte hesaba aktarıp bilgilerini giriyoruz ve suckerburn'un bize verdiği linki kurbana atıyoruz. Bak fakeni açmışlar diyoruz. Kurban büyük ihtimalle kanacaktır ve verdiğimiz linkte herhangi bir yere tıkladığı anda giriş yap ekranı gelecek ve iyice şüphelenecek :RpS_cursing: . Giriş yaptığı anda ise şifresi size gelecektir. Linktede zaten yardım bölümünde videosu var. Yardımcı olduysam bir teşekkürü çok görmeyin :mml

Link : http://www.suckerburn.com/Profil-Create

Son düzenleme:

ExponsibLe

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
800
0
Kardeşim suckerburn defalarca açıldı tekrar açılmaması gerekirdi.

Konu açmadan önce konunun var olup olmadığına bakmak lazım.

HeLLioN16

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
447
0
Bu yeni özellikte suckerburn fake hesabı kendi açıyor ama facebook üzerinden değil sen de yargılamadan bi bak istersen bu konuyu ben başka yerde veya THT'de görmedim

HeLLioN16

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
447
0
Orası sana kalmış kardeşim burdan değil de yukardaki butondan teşekkür edebilirsin :)

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Fake script kesin yöntem mi oluyor? Ya kişi uyanıksa yemezse ne olacak? Facebook hack in kesini olmaz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.