Facebook E posta Adresi Gizleme !! (Facebook verilerinin kopyasını indir.)

8 Eyl 2016
55
0
İSTANBUL
EVET ARKADAŞLAR BU GÜN SİZE BANA ÇOK SORULAN Bİ SORU HAKKINDA YARDIM ETMEYE ÇALIŞICAM.ÖNCEDEN BÖLE Bİ KONU AÇILMIŞTI DİYE BİLİYORUM AMA BAZI ARKADAŞLAR ANLAMAMIŞ FAZLA O YÜZDEN YENİDEN AÇAYIM DEDİM...
BİLİYORSUNUZDUR'Kİ FACEBOOK'TA GENEL HESAP AYARLARINA GELEREK 'Facebook verilerinin kopyasını indir.' DİYEREK E POSTALARIMIZ AÇIĞA ÇIKIYODU VE KARŞI TARAF BİZİM E POSTA ADRESİMİZİ ÖĞRENEBİLİYODU.BENDE E POSTAMIZIN ORDA GÖZÜKMEMESİ İÇİN BİRAZ ARAŞTIRMA YAPTIM VE BUNU %100 ENGELLEYECEK Bİ YÖNTEM BULDUM...ÖNCELİKLE;
1-FACEBOOK AYARLAR BÖLÜMÜNE TIKLIYORUZ,
2-GENEL HESAP AYARLARI BÖLÜMÜNE GELİYORUZ,
3-ORADAN 'İLETİŞİM' BÖLÜMÜNÜ GÖRÜCEKSİNİZ.ORAYA TIKLIYORUZ,
4-E POSTAMIZIN ALTINDA "Bilgilerini İndir aracında arkadaşlarımın e-posta adresimi dahil etmesine izin ver" YAZISINI GÖRÜCEKSİNİZ.O YAZININ YANINDA İZİN VERMEK AMACIYLA Bİ KUTUCUK VAR O KUTUCUK 'GENELLİKLE' ESKİDEN BERİ FACEBOOK KULLANANLARDA(BENDE DE ÖYLEYDİ) İŞARETLİ OLUYO O KUTUCUK İŞARETLİYSE;İŞARETİ KALDIRIYORUZ VE ÖĞRENİLMEMESİ İÇİN ASLA İŞARETLEMİYRUZ.
BU SAYEDE FACEBOOK VERİLERİNİ İNDİREN KİŞİ BİZİM E POSTA ADRESİMİZİ ASLA ÖĞRENEMYO VE KARŞISINA ÇIKMIYO.
ŞİMDİDEN TEDBİRİNİZİ ALIN !!!
FAYDAM OLDUYSA NE MUTLU BANA :RpS_smile:

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.