Facebook Fake (FormBuddy) Yardım Lütfen!!!

demon01

Yeni üye
19 Ağu 2009
3
0
Selamlar ve saygılar arkadaşlar.
Formbuddy konusunda biraz yardıma ihtiyacım var.
Diğer sitelerden bi arkadaşın yaptığı videoyu izledim.
Fakat ne anlatım düzgün, ne de sırasıyla anlatıyor.
Karıştırmış çoğunlukla.
Forumda da aradığım bilgiyi bulamadım.
Bana yazılı bir şekilde düzgünce açıklaması olan bir rehber gerekli.

1. Facebook Login sayfasını kaydettim ve Notepad++ ile düzenlemeye açtım.
2. Formbuddy sitesinden üyelik alıp işlemleri tamamladım.
3. 0fees sitesinden ücretsiz host aldım.

Gelelim sorunuma, bana şifreyi gönderecek olan kısmın editlenmesi ve kodun yapıştırılacağı yer gerekli.
Eksik anlatımın olduğu site : Facebook sifresini fake yontemiyle hacklemek | DemKer'ib blogu
Not: Dış bağlantı vermek yasak ise lütfen bu kısım editlensin. Örnek olması amacıyla link verdim.

Ayrıca bildiğiniz başka bir fake yöntemi varsa "işlevselliği ve yeterli anlatımı olan" bir rehbere yönlendirirseniz sevinirim.
Şimdiden zaman ayırdığınız için çok teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

kurmay21

Üye
21 Eki 2013
169
0
londra
formbudduy cafelerde uygulayabilirsin ancak yoksa baska bilgisayara casus yollamıyorsun... iyi arastırırsan anlatımlar baya var.. ve basit biliyordum ben ama simdi bilmiyorum bakmam lazım.. ingilizce ve nasıl uye olunacagını da ayrıca arastır bir kacvideoda bulursun..

demon01

Yeni üye
19 Ağu 2009
3
0
Sağ olun. Sabaha kadar uğraşıp sonunda başardım.
Site linkine çevirdim.
Arşivci olduğum için (unutma ihtimaline karşı da) rehber bile hazırladım.
Eğer yardım isteyen olursa yayınlayabilirim.

Edit: 0fees sitesi Google Chrome dışında bütün tarayıcılarda (Mobil Chrome dâhil) sorunsuz açılıyor. Bi tek Masaüstü sürümünde saldırı sitesi olarak görünüyor.
Bunu aşmanın yolu varsa lütfen yardım.
Ya da başka bir ücretsiz host önerin lütfen.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.