Facebook giriş yapma

9 Ara 2017
250
0
24
Mars
Xxxx1@gmail hesabımla giriş yapıyorum ama xxxx2@gmail hesabıma giriş yapıyor bu nasıl oluyor ve nasıl çözerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
Cevap: Facebook yardım

Dostum Büyük İhtimal İle Aynı Eposta Kullanarak 2 adet hesap oluşturmuşssun yeni bir eposta oluşturup diğer facebook hesabına eklemen gerek

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1

Evet Şifreni Biliyorsundur zaten yapman gerekn sadece yeni bir outlook veya gmail hesabı açıp o epostayı eklemek olucaktır

THROOT

Kıdemli Üye
18 Mar 2018
2,477
29
NEREYE

Merhabalar farklı bir hesap açınız ve kullandığınız hesabın ayarlar bölümünden e-posta kısmından açtığınız hesap ile değiştiriniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.