Facebook Güvenlik Kod Sorusu Hatası !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByScylone

Yeni üye
1 Ocak 2012
38
0
Facebook Önceden giriş yapmışdım sonra yeni sekmeden facebook actım ve facem kapandı ! giriş yaptım Karşıma Güvenlik Kod Sorusu Çıktı. Kod gönderildi yazıyodu fakat hiçbişey gelmedi
Tekrar göndere bastım Hata verdi yine bastım gene hata verdi hata ingilizceydi aynen şöle
You are trying too often. Please try again later. Sonra google cevire cevirdim ve Siz de sık sık çalışıyorlar. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. yazdı ben ne yapacağımı bilmiyorum öle kaldım googlede profilimi aradım buldum fakat profilimede erişilemiyor diyo ama arkadaşlarım beni görüyor arkadaşımı aradım sordum profilinin duruyordedi öyle öğrendim tabi ama hala güvenlik kod sorusu kısmını geçemedim Beniduyan herkes yardm eder umarım
biraz karışık oldu heralde neyse kusura bakmayın bu kada alatabildim

Resim 1
Burası Güvenlık Kodunu Sorduğu Bölüm.
okgktptht.jpg

Resim 2
Burasıda Vermiş olduğu Hata !
kjkjkjkj.jpg

Resim 3
Profilimi Bulamıyor !
eruherer.jpg

Resim 4
Burda Kod salldım böyle hata verdi aslında buna gerek yok ama yine gösterim dedim.
dgdgdgu.jpg

Son düzenleme:

Orhan Eser

Uzman üye
7 Ocak 2011
1,970
2
Kardeş telefonuna gelir onay kodu telefona gönderdiğini söylüyor ben genelde şaşırdığım zamanlarda böyle yapıyorum telefona geliyor kodu alıyorum oraya yazıyorum işlem tamm oluyor umarım yardımcı olmuşumdur ...

ByScylone

Yeni üye
1 Ocak 2012
38
0
Kardeş telefonuna gelir onay kodu telefona gönderdiğini söylüyor ben genelde şaşırdığım zamanlarda böyle yapıyorum telefona geliyor kodu alıyorum oraya yazıyorum işlem tamm oluyor umarım yardımcı olmuşumdur ...

Gelmiyor kod 2 ,3 saattir bekliyorum gelmedi kod felan googlede profilimi buldum fakat ereşilemiyor yazıyor başka face hesabla aradım face hesabımı hesabım gözükmüyor galiba bu kodu giremessem hesabım silinmiş olarak kalacak :((

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
bunu neden görüyorum dior bak bakalım oraya birde farklı pcde dene face girmeyi aynı hatayı alırsan ,bilgiler doruysa büyük ihtimalle erişimin engellenmiştir :)olamaz diosan yeni hesap açıp face yardım bölümüne başvur.k.g telefonun çekyor mu die bak dicem ama :) arkadaşın dediği gibi telefona kod gelir onu yazarsın girer ama ordaki telefona dikkat et sana ait deilse facen çalınmıştır.

ByScylone

Yeni üye
1 Ocak 2012
38
0
bunu neden görüyorum dior bak bakalım oraya birde farklı pcde dene face girmeyi aynı hatayı alırsan ,bilgiler doruysa büyük ihtimalle erişimin engellenmiştir :)olamaz diosan yeni hesap açıp face yardım bölümüne başvur.k.g telefonun çekyor mu die bak dicem ama :) arkadaşın dediği gibi telefona kod gelir onu yazarsın girer ama ordaki telefona dikkat et sana ait deilse facen çalınmıştır.

hepsi telefon nuramda dahil sadece kod gelmiyor heralde senin dediğin gibi erişimi engellemişler ama neden kim yapmışki yada nasıl engeli kaldırrım yardımcı olursanız sevinirim.
hangi yardım bölümüne başvurmalıyım yada birinde yardımcı olun kurtarıyım facemi

Orhan Eser

Uzman üye
7 Ocak 2011
1,970
2
dün bende yoladım üç saat sonra geldi kardeş onun için dedim ha bide teli ciddi anlamda kontrol et bazen çekmiyebiliyor :) ama büyük bi ihtimalle telefonu yanlış girmişsin gibime geliyor çünkü +90 kendinde var sen 534 vs vs girecektin eğer sıfırıda yazdıysan hata ordadır bence ...

Orhan Eser

Uzman üye
7 Ocak 2011
1,970
2
bir seçenek daha olması lazım arkadaşlarının foto seçeneği ordan dene bide eğer arkadşlarını tanıyorsan üç seçeneğe doğru cevap verdikten sonra hesabın etkinleşiyor...

ByScylone

Yeni üye
1 Ocak 2012
38
0
bir seçenek daha olması lazım arkadaşlarının foto seçeneği ordan dene bide eğer arkadşlarını tanıyorsan üç seçeneğe doğru cevap verdikten sonra hesabın etkinleşiyor...

başka bir seçenek yok bana bir tek cihaz soruyor onuda denedim olmadı kaydetsem yada kaydetmsemde aynı yere geliyor...

dün bende yoladım üç saat sonra geldi kardeş onun için dedim ha bide teli ciddi anlamda kontrol et bazen çekmiyebiliyor :) ama büyük bi ihtimalle telefonu yanlış girmişsin gibime geliyor çünkü +90 kendinde var sen 534 vs vs girecektin eğer sıfırıda yazdıysan hata ordadır bence ...

Kusura bakma ama telefon numaralarından anlamadığın kesin +90 türkiyenin alan kodu telefonlarda oyüzden öyle gösteriyor ayrıca devamına baktığında 0531 göreceksin
Kod Geç gönderdi fakat 5 saat sonra okuldan gelip kodu girince kabul etmedi kod ya The security code you entered is incorrect or expired. Please try having the code sent to you again. yani Girdiğiniz güvenlik kodu yanlış ya da süresi dolmuş.Lütfen kodu tekrar size gönderilecektir deneyin. Böyle hata aldım tekrar göndere bastım kodu bekliyorum...Buna Bence Çözüm Bulunmalı !

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Abi aynı sorun benimde başıma geldi 2 günce..Bende tel numaramı verdim kod baya geç geldi ama kimisinede hemen geliyor sistem ile alakalı sanırım..Kod geldikten sonra tekrar denedim ve çok sayıda istekte bulundunuz diye uyarı vermeye başladı bu defa..Saatlercede onun için uğraştım..Saatlerce bekledim yine aynı hatayı verdi bende hemen ıp değiştirme programı kurup ıpmi değiştim ve farklı ıp ile girdim..Yine kod istedi bu defa kodu girdiğimde hata filan vermdi ve facemi açabildim eğer ki sende kodu aldığın halde aynı sorunu yaşarsan tavsiyem dediğimi yapmandır bende işe yaradı sanırım sende de yarar ama kod gelene kadar bende çok araştırdım tüm bilgilerini doğru bi şekilde FACEye mail olarak bildirirsen onlarda uygun görürse (belirsiz zamanda ) hesabın açılır..Yoksada alternatif yok şu an için....

ByScylone

Yeni üye
1 Ocak 2012
38
0
Abi aynı sorun benimde başıma geldi 2 günce..Bende tel numaramı verdim kod baya geç geldi ama kimisinede hemen geliyor sistem ile alakalı sanırım..Kod geldikten sonra tekrar denedim ve çok sayıda istekte bulundunuz diye uyarı vermeye başladı bu defa..Saatlercede onun için uğraştım..Saatlerce bekledim yine aynı hatayı verdi bende hemen ıp değiştirme programı kurup ıpmi değiştim ve farklı ıp ile girdim..Yine kod istedi bu defa kodu girdiğimde hata filan vermdi ve facemi açabildim eğer ki sende kodu aldığın halde aynı sorunu yaşarsan tavsiyem dediğimi yapmandır bende işe yaradı sanırım sende de yarar ama kod gelene kadar bende çok araştırdım tüm bilgilerini doğru bi şekilde FACEye mail olarak bildirirsen onlarda uygun görürse (belirsiz zamanda ) hesabın açılır..Yoksada alternatif yok şu an için....

Yorumun için Teşekkürler Deniyim Kod Gelince İşşallah Olur.

gizlico

Katılımcı Üye
16 Eyl 2010
556
1
söylemiyolar normalde en geç 2 saate telefonuna kod gelmesi lazım gelmediği taktirde bu ban yediğini gösterir banada aynısı olmuştı 2 gün içinde geliyo

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Kod saten geldi fakat geç girdiğim için kodu kabul etmedi süresi dolmuş dedi.
şimdi tekrardan yolladedim bekliyorum bu sefer olur işşallah

Abi tmm benimkiyle aynı sorun kod ilk ne geldiyse her kod isteğinde aynısı geliyor bende yeni kod bekledim eskisi olmaz diye ilk gelenin aynısı geldi bence hemen benim dediğimi yap gelen kod neyse onu gir..Olmazsa bile denemiş olursun bende tamamen aynı sorun oldu fark yok yani kod değişmiyor aynı geliyor bence dene...hotspot shield kur sora silersin..ilk kurulumda nette sorun olur ancak işin bitince silersin...bende hiç sıkıntı olmadan hallettim ben...

-Kj-

Katılımcı Üye
29 Kas 2011
355
0
izmir.
hepsi telefon nuramda dahil sadece kod gelmiyor heralde senin dediğin gibi erişimi engellemişler ama neden kim yapmışki yada nasıl engeli kaldırrım yardımcı olursanız sevinirim.
hangi yardım bölümüne başvurmalıyım yada birinde yardımcı olun kurtarıyım facemi

İlk Olarak Başka Bir Siteden Telefona Kod Gönder Ardından Facebook'tan Gönderdin Kodlar Geliktir , Yani Sorun Telefonun Web Aracılıyla Msj Almadır :woott

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.