Facebook Hack Deneme!

28 Ağu 2011
185
0
Hackanbul
Arkadaşlar Paylaşildiysa özür dilerim aradim ama Bulamadim

Şimdi Birini ekliyoruz Sonra Adam diyoruzki

-Kardeş Facebook yeni bişe cıkarmiş Şifrem****** bu göremiyorsun demi :D

+aa ne güzel Bende vercem apdul kadir Lan hani ole olcakti

-Nerde Gözükmüyorki :D

+İyimiş

ve Adam çakmadi Msn öğrenip Facesini Hacklersiniz Artik

Sövebilr Sövmesi %80

Anlatim bana ait No [Ç]altinti

By Egmn

Katılımcı Üye
3 Kas 2011
293
0
bece cocukluk la ılgısı yok emın oll hackerlar harıc hemen hemen herkez yerr cok saoll sosyal muhendıslık kısmına acsaydın ıyı olurud

28 Ağu 2011
185
0
Hackanbul
Forumda yeni Konularim Tam nerde paylaşçağimi bilmiyorm Taşinirsa Sevinirim Teşekkürler Butonuna Tiklarsaniz Sevinirim

YoUngCrUel´isimli üyeden Alıntı
Çocuk Olduguğunuz Belli...Lütfen Boş Şeylerle İnsanları Meşgul Etmeyin...

Selametle..

Ben Çoçuğum lise 1e gidiyorm :D

magicoder

Yeni üye
19 Ağu 2007
25
0
sosyal hilebazlık :D saf birinin hesabına girip napıcaksınız asıl mesele çakallarla dans etmeyi öğrenmek ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.