facebook hack hakkında

kavali65

Yeni üye
14 Eki 2013
41
0
iyi günler türk hack team ailesi arkadaslar bana cok acıl facebook çalma programı lazım arkadasımı dolandırmıs bırı facebook unu calıp dondurmam lazım baska ınsanları dolandırmasın dıye :trl

BEYAGU

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
671
0
facebook hacklemem lazım acilen yardım sanki hackleyince bişey değişecek hackledin noldu bi resim değiştirecen hackledim diycen hava atacan kendini bi halt sanıp eniyi hackerım diycen en sonunda daha yenisin burda başka şeylere odaklan türkiyede zaten hack diyince facebook hacklemek geliyo siber saldırı olsa türkiye neyse yabancıları hackle ama türkleri hackleme forum kurallarını bi oku

CyberXhackk

Kıdemli Üye
13 Mar 2016
3,132
1
10
C/C++ Dev.
Kardeşim özelden iletişim adresimi verdim mesaj atmadın birçok yöntemi var facebook kırmanın önüne geleni indirirsende avan giden avlanır gibi bişey olur sana özelden attıgım adresten benle iletişime geç yardımcı olmaya çalışırım

KaplanBedo

Katılımcı Üye
22 Kas 2015
436
0
Kocaeli
iyi günler türk hack team ailesi arkadaslar bana cok acıl facebook çalma programı lazım arkadasımı dolandırmıs bırı facebook unu calıp dondurmam lazım baska ınsanları dolandırmasın dıye :trl

Yeter ya vallahi yeter dilimizde tüy bitti söylemekten. Kardeşim akıl var mantık var sence olabilir mi böyle bir program _? Yapmayın gözünüzü seviyim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.