Facebook hack yardım herkezi beklerim kardeşlerim..

karo1971

Üye
16 Şub 2010
229
0
S.aleyküm Arkdşlar Hepinize Çok Teşekür Ediyorum gerçkden güzel bilgiler paylaşıyorsunuz;)
Facebook da baya bi terör örgütü yandaşları var Ve bunların onbinlerce Hayranı var Bu işi bilionuz madem berabr olarak bunları yok edelim.Şunuda bilioz ki biz bitane haclesek onlar on tane accak.Sorun deil eğer biraz vatan sewgisi varsa bıkmam ben..Eminim Siz de Ölesinizdir..

dexmod1

Uzman üye
13 Ağu 2009
1,182
0
yasadıgım her yer
yenı bır kara aldım kendım artık pkk larda kendı yaptıgı vıruslerı yaymak ıcın turklermıs gıbı konusup mıllete vırusu yayıyolar o yuzden hacklenecek yada facede kapatılcak guruplar warsa bı bırey olark elımızden gelen yardımları yapıyoruz zate

karo1971

Üye
16 Şub 2010
229
0
eğer benim pkk lı olduğumu sanıyosan ki değilim çocuklupumdan beri türk evladıyım aslen bayburtluyum ..istersen msn de tanışırız ...oke

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.