Facebook hack !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KingLoweR

Yeni üye
22 May 2013
7
0
Arkadaslar oncelikle selamun aleykum ben bir arkadasın facesını hacklıcektım ancak cogu programı denedım hıcbırı olmadı acıl yardım kım edebilir. Eden sımdıden tesekkurler

ilkkan03

Katılımcı Üye
20 Nis 2012
492
0
Eğer öyle programlar kullandıysan hemde çok denedim diyosun pc in kesin ayvayı yemiştir. Önce bi pc ni temizle :D Ondan sonra Fake veya Keylog gibi bölümlere yönelebilirsin.

Ghost3503

Üye
30 Mar 2013
135
0
C//
arkadaşlar sadece fake hack yöntemi yok ki birisinin facesini hacklemek için bunun başka yollarıda var mesala facebook un açığından yararlanarakta yapabilirsiniz bu işi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.