Facebook Hackleme Yeniler

18 May 2016
70
0
Fake Script : Z-Shadows tan ornek verebiliriz. Yani bir facebook sayfası oluşturuyor. Ve adama yediriseniz hotmail ve şifre girer ve tüm bilgileri size gider.

Trojen : Adamin pc sine uygulama indirip backdooru oluşturuyoruz. Yani bir trojen ile server oluşturup karşı tarafa atarak adama dosyayi actiriyoruz ve pc deyiz.

Rat : Aynı trojen gibidir. Port açmanız gerekir ve ip sabitlemeniz gerekiyor (duckdns).

Keylogger : Yine adama keyloger yazılımlarından yediriyoruz serveri ama bu farklı pc girmiyoruz adamin bilginleri bize gelir yani kalvyede bastığı tuşa kadar size gider.

Beef Xss : Adam yerel ağdaysa (Lan) buna sniffing atıp o sayfaya yonlendireceksiniz kali linuxtaki beef xss kullanimia bakin sonra adam yolladığı an tarayicidaki şifreler elinizde birdaz daha profesyonelik yapıp ****sploit+Need Xss taparak ger şeyi yapabilirsiniz.

Snifffing : Ornek olarak WireShark adam facebooka girdi ve şifrelenmiş bir kod çıkıyor eğer kırarsan şifre alırsın yani bunu cain abel veya ettercapten yapabilirsiniz.

MitmF : Ayni snifferdir ama bunun özelliği fake sayfaya yonlendiriyor yani ben diyelim tht deyim bir baktım bu işlemi gerçekleştirmek için önce giriş yapın dedi bende yaptım ve güm ;)

Set : Kali linuxta bulunur Fake script çeşitlerindendir.

Not : Rat, Keylogger, Trojen eğer karşı tarafın korumasi yani antivirus v.s varsa serveri yani dosyamızı fudlayacagiz. Fud şifrelemek demektir bunu internetten bulabilirsiniz

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Hocam İyi Güzel Yazmışsınız Ellerinize Sağlık Ama Biraz Renklendirme Biraz Görselle Daha Yararlı Olacağına İnaniyorum.

K K

Üye
3 Haz 2017
110
0
Deep Web
Yaralı Paylaşım Olmuş :)

__________________Vatan için ölmekse kaderim, böyle kaderin ellerinden öperim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.