facebook hacklemeyı bılen bı bakabıılırmı aşırı derecede önemlı bi konu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1kazanowa1

Üye
5 Tem 2008
53
0
İstanbul
20 yaşındayım ve şurda 2-3 ay sonra askere gidiyorum agustosta eskiden programlarla cok ugrasır bişiler yapardım şimdi herseyı sildim ve ıyı bir hacker arkadaş aranıyor
neden yapıyım bunu sana dıyeceksınız

evet sizinde annenın ailenız var şuanda çok şükür hayattalar
benim annem öldü ve söyle bişi var ki ben şimdi gidip onu öldurene kadar dövsem öfkeyle kalkıp zararla oturcam askerligimde yancak 15 yasındaki veletlerle ugrasmak istemiyorum ama video falan yapınca sınırlerım bozuldu

Bir arkadasımız bunların bılgısayarlarını facebook adreslerını çalabılırmı yapabılırmısnız bu iyiligi benım ıcın Annem için ölmüş annem için kendınızı bıde benım yerıme koyın bi düşünün işte bu sefer ıyı bişey yapma zamanı ınanmayan olcaktır tabi ama kanıtlarım

TIME'S LORD

Kıdemli Üye
1 Ocak 2012
2,387
2
arkadaşım hack isteği yasaktır forum kurallarını oku ayrıca facebookun bir sürü açığı var kendin neden yapmıyorsun

1kazanowa1

Üye
5 Tem 2008
53
0
İstanbul
biliyorum yasak oldugunu ama forum adminleri bi kerelik olsun affeder dımı ölmus anneme laf yapılıyor gıdıp zarar versem daha kotu olcak sanaldan ötuyorlar buna ragmen göz görmezden gelıyorsanız genede teşekkur ederım sagolun :S

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
Kilit, hack isteği yasaktır.

mahkeme yoluyla sorunu çözmeye çalışın daha etkili olur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.