'Facebook Hangi Meslek Olucaksın? Hangi Youtubersin? Scripti+Önizlemeli+Kurulum' /Leopic

Suffie

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
283
1
Kontrol edip geri döneceğim :)

---

Ayrıca bir yöntem buldum adam sadece FTP kullanarak Composer i (bize lazım olan şey) kurduğunu iddia ediyor. Bunu da deneyeceğim olursa konu açarım zaten :)

hostingerde terminal ücretsiz hosttan kalmış galba terminalle kuruluyo

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10

---

Ayrıca bir yöntem buldum adam sadece FTP kullanarak Composer i (bize lazım olan şey) kurduğunu iddia ediyor. Bunu da deneyeceğim olursa konu açarım zaten :)

graph üzerine deniyorum bende. Dediginiz gibi olursa, Paylaşırım.

Suffie

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
283
1

---

BULDUM :) 000webhostta çalışıyor fakat facebook siteyi her yazışında doğrulama kodu istiyor ve sitenin subdomaini çok uzun

Gryphon

Uzman üye
19 Nis 2016
1,316
1
$from = ist;
Yeni script atıcağım, biraz bekleyin dostum.

Api Meselesi Var galiba ,halletmeye çalışıcam .

Biraz geç oldu ama sorunu çözmeyi başardım :)

Gerçekten her türlü hostda oluyormuş hani ücretli - ücretsiz fark etmez.

Kullanımı basit
FacebookDebugger.php dosyasını diğer dosyaların yanına atın.
Daha sonra

(Kodlar tam gözükmüyor ise usage.php deki kodlara bakın :) ama "FacebookDebugger.php" 'yi include etmeyi unutmayın)

İndex .php ye şu kodları ekliyoruz>

<?php
include 'FacebookDebugger.php';
$fb = new FacebookDebugger();
$fb->reload('(Scriptin olduğu url)');
?>

Ve bam her sayfa yenilendiğinde facebook open graph'ı yeniliyor :)

(Ben kendi scriptimi yazdım siz yeniden yazıp forumda paylaşırsınız diye alıntı yaptım ama konu açarsanız adım geçerse sevinirim :) )

Kodlar >
https://gist.github.com/FrostyX/81d58222d1e835e24013

plusman

Yeni üye
18 Ağu 2009
10
0

Biraz geç oldu ama sorunu çözmeyi başardım :)

Gerçekten her türlü hostda oluyormuş hani ücretli - ücretsiz fark etmez.

Kullanımı basit
FacebookDebugger.php dosyasını diğer dosyaların yanına atın.
Daha sonra

(Kodlar tam gözükmüyor ise usage.php deki kodlara bakın :) ama "FacebookDebugger.php" 'yi include etmeyi unutmayın)

İndex .php ye şu kodları ekliyoruz>

<?php
include 'FacebookDebugger.php';
$fb = new FacebookDebugger();
$fb->reload('(Scriptin olduğu url)');
?>

Ve bam her sayfa yenilendiğinde facebook open graph'ı yeniliyor :)

(Ben kendi scriptimi yazdım siz yeniden yazıp forumda paylaşırsınız diye alıntı yaptım ama konu açarsanız adım geçerse sevinirim :) )

Kodlar >
https://gist.github.com/FrostyX/81d58222d1e835e24013

Hocam bu hatanın duzeltılmış halıyle olanını bana atarmısınız bıturlu yapamadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.