Facebook hangi yollardan elegeçirilebilir ?

Zero Tolerance

Uzman üye
10 Tem 2009
1,063
0
Karanlık Yerden
Facebook hesabı hangi yollardan elegeçirilebilir ?

Başlıkta belirttiğim gibi facebook hangi yollardan elegeçirilebilir şunları biliyorum ki keylogger göndermemin imkanı yok tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

Zero Tolerance

Uzman üye
10 Tem 2009
1,063
0
Karanlık Yerden
Sosyal mühendislik yaparak ele geçirebilirsiniz

Facebook üzerinde emaile şifre yenileme işlemini denedim fakat *** sayıda email çıktı okadar çok düşündüm ki hiçbi fikir çıkaramadım sosyal mühendislikle çözmeyi deneyebilirim peki bilgisayarına erişip bişeyler yapabilirmiyim yapabilirsem nasıl yapabilirim? ayrıca şifreyi öğeyi denetleden görebildiğimiz üzere bunu email içinde geçerli yapabilirmiyiz ?

Docok

Özel Üye
3 Haz 2011
2,680
22
KKTC, Lapta
Facebook üzerinde emaile şifre yenileme işlemini denedim fakat *** sayıda email çıktı okadar çok düşündüm ki hiçbi fikir çıkaramadım sosyal mühendislikle çözmeyi deneyebilirim peki bilgisayarına erişip bişeyler yapabilirmiyim yapabilirsem nasıl yapabilirim?

Bilgisayara erişmek için keylogger ve rat'tan başka bir yol bilmiyorum malesef

Marijuana25

Uzman üye
24 Haz 2013
1,139
0
İstanbul
soruyu ilk baş çok yanlış anladım :D koskaca facebooku nasıl ele geçircek şeklinde :D
herneyse ilk olarak keylogger-trojan-rat gibi virüsler deneyebilirdin ama bunları yapamam demişsin. ikinci olarak fake face ile yapabilirsin forumda bir tane çok güzel fake facebook var onu indir ve nasıl yapıldıgına bak. üçüncü olarak sosyal mühendislik kullanabilirsin buda senin ikna ve hayal gücüne baglı. Son olarak kişinin e mailini ögrenebilirsen ve kişi uzun zamandır o emaile girmiyorsa o e maili üstüne alarakda facebooku komple ele geçirebilirsin...

işine yaradıysa bi teşekkürü çok görme...

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/

Zero Tolerance

Uzman üye
10 Tem 2009
1,063
0
Karanlık Yerden
Aslında bu konuda iyi olursan birçok şeyi başarırsın gibi geliyor tabi bu benim şahsi düşüncem gereksiz gören arkadaşlarda yok değil. Hatta bunu kullanarak ardındanda keylogger veya rat atmaya çalışabilirsin.

Peki rat sistemini bilmiyorum ama sanırım ip yazacağız ona göre bilgisayarına ulaşacağız özetleyebilirmisin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.