facebook hesabı açamamak sorunu

2 Tem 2016
100
0
HeroMaraş
arkdaşlar herkese selamunaleyküm abilerimin ellerinden küçük kardeşlerimin gözlerinden öperim yaşıtlarıma da saygılar sevgiler
arkadaşlar facebook açıyorum açmasınada hesap kapanıyor ve onaylamam isteniyor sürekli nedeni ıp den engellenmemmidir yoksa çözümü nedir yardımlarınızı bekliyorum herkese iyi günler iyi forumlar dilerim mutlaka benim gibi bu sorunu yaşıyanlarda vardır hadi eyvAllah şimdiden herşey için

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Ve Aleyküm Selam.
Hesabınızın Kapanma Sebebi Facebook Bu Aralar Yeni Açılan Hesabı Direk Kapatıyor Sebebi Fake Sanmasından Dolayı Kaynaklı Sadece Sende Olan Bir Sorun Değil.Facebook Hesabını Kimlik Bilgilerine Göre Açıp Hesabın Kapandıktan Sonra İlk Önce Facebook'una Bağlı Gmail veya Outlook'a Girip [email protected] Adresine; Merhaba Facebook. Benim kişisel hesabım bilmediğim bir nedenden dolayı kapatıldı.Bu durum gerçekten beni çok rahatsız ediyor.Ben Facebook'un haklarını kesinlikle ihlal etmedim , etmemde. Lütfen hesabımı tekrar açmanız için rica ediyorum. Sizlere Devlet tarafından verilmiş kimligi çekip yolluyorum. Lütfen hesabımı açın.
Şeklinde Yazıp Kimliğini Yükleyip Yolla. Ardından https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907 Linke Girip Facebook Hesabındaki Adını Soyadını Facebook Hesabına Bağlı Mailini Yazıp Kimliğini Yükleyip Açıklama Kısmına Yukarıda Yazdığım Açıklama Kısmını Burayada Yazıp Gönder Dedikten Sonra Destek Kutusu Gelicek Linkini Al Onun Bir TXT'ye Kaydet ve Facebook Bilgilerin Kimliktekiyle Uyarlarsa %100 Açılacaktır. İYİ FORUMLAR.

Son düzenleme:
2 Tem 2016
100
0
HeroMaraş
Ve Aleyküm Selam.
Hesabınızın Kapanma Sebebi Facebook Bu Aralar Yeni Açılan Hesabı Direk Kapatıyor Sebebi Fake Sanmasından Dolayı Kaynaklı Sadece Sende Olan Bir Sorun Değil.Facebook Hesabını Kimlik Bilgilerine Göre Açıp Hesabın Kapandıktan Sonra İlk Önce Facebook'una Bağlı Gmail veya Outlook'a Girip [email protected] Adresine; Merhaba Facebook. Benim kişisel hesabım bilmediğim bir nedenden dolayı kapatıldı.Bu durum gerçekten beni çok rahatsız ediyor.Ben Facebook'un haklarını kesinlikle ihlal etmedim , etmemde. Lütfen hesabımı tekrar açmanız için rica ediyorum. Sizlere Devlet tarafından verilmiş kimligi çekip yolluyorum. Lütfen hesabımı açın.
Şeklinde Yazıp Kimliğini Yükleyip Yolla. Ardından https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907 Linke Girip Facebook Hesabındaki Adını Soyadını Facebook Hesabına Bağlı Mailini Yazıp Kimliğini Yükleyip Açıklama Kısmına Yukarıda Yazdığım Açıklama Kısmını Burayada Yazıp Gönder Dedikten Sonra Destek Kutusu Gelicek Linkini Al Onun Bir TXT'ye Kaydet ve Facebook Bilgilerin Kimliktekiyle Uyarlarsa %100 Açılacaktır. İYİ FORUMLAR.
elinize kolunuza sağlık güzel yazı sizede iyi forumlar görüşmek üzere..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.