Çözüldü facebook hesabı calma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egemen1616

Yeni üye
29 Ocak 2016
25
0
arkadaslar facebook heabı calma programı varmı bıldınız youtubede bir suru vıdeo var hepsı yalan olmuyor yanı
yada bu konuda bana yardımcı olabılcek bı arkadas varmı

egemen1616

Yeni üye
29 Ocak 2016
25
0
fireforce yi denedım bulamadım benım amacım face uzerınden oyun oynuyorum yabancı bı sıtede ordakı bi kaç kişiye sınır oldum onların hesabını almak

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Merhaba;

Sayin uyemiz,kendinizi sosyal muhendistlik ile gelistirip birkac tane program ve 1 crypter ile egitirseniz basarili olabilirsiniz. Undetecded bolumumuze crypter icin sm icin de sosyal muhendistlik bolumumuze goz atabilirsiniz.
Verilen cevaplar incelenmis olup verilecek cevaplar benzeri olacagindan konu tarafimca kilitlenmistir.

İyi forumlar dileriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.