facebook hesabı çalmak için önerileriniz :D

mcvedat

Yeni üye
4 Nis 2013
22
0
merhaba kardeşler benim bir sevgilim vardı ve benden ayrıldı bende intikam için facebook hesabını çalmak istiyorum :D yardım ederseniz sevinirim :secret

Emperor Federico

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
876
0
Route 66
Onun kullanıcı adını biliyorsan 2-3 kez yanlış gir . Bu sen misin çıkacak ona giriceksin. Yeni Mail isteyecek Maili gireceksin, ardından karsına bir izli soru gelecek o gizli sorunun cevabını fake hesap ile ona kardeş bir anket var yardımcı olurmusun , diyerek soruyu öğrenip şifresini değiştirebilirsin.

pRoducti0n

Uzman üye
29 Mar 2013
1,874
0
26
Ʈ&#2552
Onun kullanıcı adını biliyorsan 2-3 kez yanlış gir . Bu sen misin çıkacak ona giriceksin. Yeni Mail isteyecek Maili gireceksin, ardından karsına bir izli soru gelecek o gizli sorunun cevabını fake hesap ile ona kardeş bir anket var yardımcı olurmusun , diyerek soruyu öğrenip şifresini değiştirebilirsin.

O gizli Soruyu Sosyal Mühendislik ile çözdükten sonra zaten işin çok kolay :RpS_w00t::RpS_w00t::RpS_w00t:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.