Çözüldü Facebook Hesabı ile Açılan Spotify Hesabı, Facebook Hesabı Kapandığında Nasıl Açılır?

Uqur41

Üye
6 Mar 2016
217
1
1
Merhaba başlıkta da belirtildiği üzere bir sorunum var:
Facebook Hesabı ile Açılan Spotify Hesabı Facebook Hesabı Kapandığında Nasıl Açılır?

Facebook hesabım çalınıp kapatıldığı için hesabıma erişemiyorum. Küçüklükten gelen bir aptallıkla Spotify hesabımı Facebook ile açmıştım. Bu Spotify hesabını nasıl kurtarabilirim?

Çözüm
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Başka bir Spotify hesabı açarak kaybettiğim hesabımın kullanıcı id'sini kopyalarak parola sıfırlama işlemi uyguladım ve hesabıma erişebildim. Yalnız mail doğrulaması vs. yapmadıysanız bu işlem gerçekleşmeyebilir.
Eğer böyle bir problemi olan varsa diye bu konuyu silmeyeceğim :)

ZiksthemW

Asistan Moderatör
28 Mar 2020
1,037
3
136
Oslo
Merhaba,

Facebook hesabı ile kurduğunuz hesaplar, maalesef Facebook hesabınızı sildiğiniz zaman giriş yapılamaz hale geliyor.

Önceden aynısını YemekSepeti ile yaşamıştım, neyse ki ben Facebook hesabımı kurtararak kapanmasını önlemiştim.

Saygılarımla,

ZiksthemW

Uqur41

Üye
6 Mar 2016
217
1
1
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Başka bir Spotify hesabı açarak kaybettiğim hesabımın kullanıcı id'sini kopyalarak parola sıfırlama işlemi uyguladım ve hesabıma erişebildim. Yalnız mail doğrulaması vs. yapmadıysanız bu işlem gerçekleşmeyebilir.
Eğer böyle bir problemi olan varsa diye bu konuyu silmeyeceğim :)

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.