Facebook hesabı nasıl çalınır

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
Facebook hesabı çalınabilir mi çalınıyorsa nasıl yapılır
Selam @Emrebalck öncelikle herhangi bir sosyal medya hesapları bir çok yöntemle hacklenebilir. Wordlist yöntemi, Keylogger yöntemi, sosyal mühendislik yöntemi gibi... bu yöntemler en etkili ve en çok kullanılan yöntemlerdir. Lütfen bu yöntemleri araştırın. Kendine iyi bak dostum, iyi forumlar ;)

BörüHan

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,176
277
Ötüken🇹🇷
Facebook hesabı hackleyecekseniz, internette yer alan Facebook şifre kırma, Facebook hesap çalma gibi programlardan yardım almayın kesinlikle.böyle bir program henüz yok.Yapıyorum diyen programlara güvenip yapmaya çalısırsanız pc nize bir çok virüs bulaştırırsınız.
hesapta 2 adımlı doğrulama açıksa işiniz hiç kolay değil.
Şifre kırma programları kullanılabilir ama süresi 1 günde sürer 30 günde sürer zamanı belli olmaz.
İkna kabiliyetiniz yüksek ise sosyal mühendislik işe yarayacaktır ayrıca
karşı tarafa virüs bulaştırarak yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Emrebalck

Yeni üye
7 May 2021
6
2
Facebook hesabı hackleyecekseniz, internette yer alan Facebook şifre kırma, Facebook hesap çalma gibi programlardan yardım almayın kesinlikle.böyle bir program henüz yok.Yapıyorum diyen programlara güvenip yapmaya çalısırsanız pc nize bir çok virüs bulaştırırsınız.
hesapta 2 adımlı doğrulama açıksa işiniz hiç kolay değil.
Şifre kırma programları kullanılabilir ama süresi 1 günde gürer 30 günde sürer zamanı belli olmaz.
İkna kabiliyetiniz yüksek ise sosyal mühendislik işe yarayacaktır ayrıca
karşı tarafa virüs bulaştırarak yapabilirsiniz.
Bildiğiniz program var mı veya karşı tarafa nasıl virüs bulaştırabilirim

'Serdengecti

Katılımcı Üye
8 Ara 2020
524
139
Özel Kuvvetler Komutanlığı
merhaba phising ile çalmayı deneyebilirsiniz bir tane fake script ile site açarsınız ardından kullanıcıya yedirmeye çalışırsınız dikkat edin siteniz suspend yemesin 2. yontem ise trojan ile çalabilisiniz bir resimin içine trojan saklarsınız bun için youtubede bir sürü video var cihaza eriştikten sonra ahatca hesabu çalabilirsiniz 3. yontem ise brute forcedir bunun için kali linux veya termuxta bir sürü tool mevcuttur ama en kolay yol phising yoludur iyi forumlar dilerim

Emrebalck

Yeni üye
7 May 2021
6
2
merhaba phising ile çalmayı deneyebilirsiniz bir tane fake script ile site açarsınız ardından kullanıcıya yedirmeye çalışırsınız dikkat edin siteniz suspend yemesin 2. yontem ise trojan ile çalabilisiniz bir resimin içine trojan saklarsınız bun için youtubede bir sürü video var cihaza eriştikten sonra ahatca hesabu çalabilirsiniz 3. yontem ise brute forcedir bunun için kali linux veya termuxta bir sürü tool mevcuttur ama en kolay yol phising yoludur iyi forumlar dilerim
Trojan yapmam ne kadar vaktimi alır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.