Facebook hesabı nasıl hacklenir(Döküman)

H1453D

Yeni üye
18 Kas 2010
8
0
eline saglik ustam, bu konu ile ilgili sorunlari Mail üzerede irtibata gece bilirmiyiz seninle? Tskler simdiden

H1453D

Yeni üye
18 Kas 2010
8
0
Konuyu güncel olarak takip ediyorum.Sorununuzu konu altından belirtebilirsiniz.

Usta harikasin oldu, kendimde denedim harbiden oldu ilk denememle :twist Ama diger iki metodlarida bize yakinda gösterirsen daha fazla mesuuuut olmamiz icin ;).

Cünkü benim acemi ilmimle anladigim kadariyla, o kisi benim Fake.html dosyasi üzerine LOGIN etmesi gerek ve o andada benim MAIL adresime LOGIN sifresi geliyor. Anladigim kadariyla dogrumu USTAM? Eger dogruysa bu metodu herkes yutmaz sanirim. Öbür iki Metodlar nasil calisiyor? Simdiden elllllerine saglik tskler

Yapamayan arkadaslar icin sunlari yazim

1-
FormBuddy.com ' da Kayit ederken hata geldiginde, herhangi bir ISIM ve URL adresi veriniz.
2- "<Form " ilk "<body" nin üzerine yapistiriniz, Strg+F araya bilirsiniz.
3- Diger arkadasimzin dedigi gibide, Dosyayi kayit ederken not defteriyle "UNICODE" Format ile kaydedin.
4- Kendinizde deneyin önce :mml

SLMLAR

buroaga

Üye
3 Eyl 2008
104
0
kardeş.msn.den.onayladım.gereken.bilgileri.doldurdum.tıkladım.ve.error.verdi.yardımcı.olrmusun:))

yuksel64

Yeni üye
24 Kas 2010
4
0
Mail adresinize gelen linke tıkladığınızda yukarıdaki gibi bir form ile karşılaşacaksınız.

Bu formda
[FONT=Arial, Verdana, Helvetica]Name: yazan yeri sallayın

[/FONT]
[FONT=Arial, Verdana, Helvetica]Username: kullanıcı adınız

[/FONT]
[FONT=Arial, Verdana, Helvetica]Password: şifreniz

[/FONT][FONT=Arial, Verdana, Helvetica]Confirm password: şifrenizi tekrar yazın

[/FONT][FONT=Arial, Verdana, Helvetica]E-Mail: E-mail adresiniz zaten otomatik olarak ayarlanacaktır

[/FONT][FONT=Arial, Verdana, Helvetica]URL: varsa siteniz yoksa boş bırakın

[/FONT][FONT=Arial, Verdana, Helvetica] What would you want us to do with the forms
submitted from your site?
[/FONT] Store them here (Recommended) Have them e-mailed to you Both stored here AND e-mailed to you

kısmında açılır listeyi açıp "Have them e-mailed to you" seçeneğini seçin.Ve Register butonuna tıklayın. kısmına kadar hepsini tam dolduruyoruz sonra tıklıyorum erroor çekiyor aga napıcaz

yuksel64

Yeni üye
24 Kas 2010
4
0
kardeşim afedersiniz ama itin teki nişanlımın facebook şifresine ulaşmış geri almalıyım sabah akşam uğraşıyorum yardım acil nasıl yapılır

salsero

Yeni üye
14 Ara 2010
4
0
formbuddy harikaymış
kendi hesabımı denedim oldu
mantığını anlamak açısından çok faydalı oldu

HaCk3R ufuk

Yeni üye
26 Ara 2010
2
0
yaw bn bunu beceremedım galıba butun dedıklerınızı yaptım ama faceye gırıyorum msneme bilgi falan gelmıyor gereksızede gelmıo napmam lazım ya yardım edın lutfen :(

nomeface

Yeni üye
5 Eyl 2007
2
0
Arkadaslar Bu facede Basım dertte bana yardım edebılırmısınız nısanlımın faık adresını acmıslarr ve hc bır sekılde kapatamıorum kapattıramıorumda bana yardım edersenız sevınırım

Byy Sakmanizm

Katılımcı Üye
3 Ocak 2011
568
0
Dünyadan
kardeşim son resimdeki bölüme geldiğim zaman bütün işlemleri yapıyorum ve Register'e tıklıyorum ama Error veriyor. Lütfen yardım et buna çok ihtiyacım var kardeşim..

Gkhnyl

Yeni üye
5 Ocak 2011
1
0
Fake yöntemi yaptım oldu çalışıo ama ben bunu karşı tarafa host olarak nasıl göndercem onu çözemiyorum

yasinemir

Yeni üye
7 Eyl 2008
3
0
Facebook hesabına giriş yapmışsan öncelikle çıkış yapacaksın.Sonra www.facebook.com/login.php adresine girip her hangi bir alanda sag tiklayip kaynagi goruntule diyeceksin cikan kodlari fake.html olarak kaydedeceksin.Sonra yukarıda anlattıgım sekilde formbuddy'den aldıgın kodu fake.html yi not defteri ile acip </body> kodunun altına yağıstırıp kaydediceksin.Sonra fake'n hazır.

<body> altına derken onun devamınamı yazıyoruz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.