Facebook hesabı nasıl hacklenir(Döküman)

mc veys

Yeni üye
7 Eyl 2007
2
0
kardeş dediklerini aynen yaptım not belgesi şeklinde kaydettim.. siz daha sonra kurbanın bilgilerini giriniz demişsiniz nereye gireceğiz kurbanın bilgilerini?? yardımcı olursanız sevinirim;)

burken2613

Yeni üye
21 Eyl 2008
37
0
eline saglık super olmus AMA SU KEYLOGGER VEYA TROJEN I .HTML GIZLEME ICIN BİRAZ DEYINIR MISIN ??

mc veys

Yeni üye
7 Eyl 2007
2
0
kardes ben bunu birine yedirmeye çalıştığımda spam olarak işaretlendiğini söylüyo gnderemiyorum kimseye yardımcı olursanız sevinirim ;)

k4rizm4343

Katılımcı Üye
19 Ağu 2009
653
0
İstanbul
keylogger yerine onu domainli yapsan daha güzel olurdu diycem ama diğer bi paylaşımdada arkadaş buna benzer payaşım yapmış domain'li daha rahat olucaktı malesefki domainli olmuyor illaki frumbudy den aldınız linki vermek zorudnasınız onuda kmse yemez ( BENCE ) =) hacı bunlar boş iş face de olmuyor bşa stelerde denemedim tek knght onlinede denemiştim onda oldu okadar bşkada denemedim...

makinoo

Üye
15 Mar 2011
119
0
denizli
Unknown user

The username €,´,€,´,æ°´,Ğ”,Ğ„ does not exist in our servers. If you are the webmaster of this site, you maybe getting this error because you have setup your form incorrectly.
Please click here for instructions to setup your form or contact us for further assistance. Please mention the exact URL of your form while contacting us.

FormBuddy.com
bende denedim fakat böyle bir sayfa geliyor sonunda
form.pl

yardımcı olabilirmisiniz?

makinoo

Üye
15 Mar 2011
119
0
denizli
bende de böyle bir hata verdi kodlardamı hata yaptım acaba?

Unknown user

The username €,´,€,´,æ°´,Ğ”,Ğ„ does not exist in our servers. If you are the webmaster of this site, you maybe getting this error because you have setup your form incorrectly.
Please click here for instructions to setup your form or contact us for further assistance. Please mention the exact URL of your form while contacting us.

FormBuddy.com
form.pl

k4rizm4343

Katılımcı Üye
19 Ağu 2009
653
0
İstanbul
bende de böyle bir hata verdi kodlardamı hata yaptım acaba?

Unknown user

The username �,´,�,´,水,�,� does not exist in our servers. If you are the webmaster of this site, you maybe getting this error because you have setup your form incorrectly.

FormBuddy.com
form.pl

Ş,i,ğ,ü vb. isimleri kullanmadan ve özel karakerler kullanmadan gir mesela adını gir...

kemalfg

Yeni üye
30 Kas 2009
3
0
antalya
tamam sıkıntı yok hallettık. fakat fake yedırdıkden sonra yanı kurban giriş yaptıkdan sonra facebook karşıya uyarı linkine aktarıyor.

şu şekılde ;

Uyarı

Seni buraya yönlendiren internet sitesi bir Facebook sayfası değildi. Önceki sitede Facebook giriş bilgilerini girdiysen, derhal şifreni değiştirmelisin!
İnternette güvenliğini korumak hakkında daha fazla bilgi almak için Güvenlik Sayfamızı ziyaret et. Ayrıca şifre tuzakları Wikipedi makalesine de gözatabilirsin.

bunu halletmenın yolu nedır acaba varmı bı yolu? yarıdımcı olursanız sevınırım kolay gelsın...

burken2613

Yeni üye
21 Eyl 2008
37
0
keylogger yerine onu domainli yapsan daha güzel olurdu diycem ama diğer bi paylaşımdada arkadaş buna benzer payaşım yapmış domain'li daha rahat olucaktı malesefki domainli olmuyor illaki frumbudy den aldınız linki vermek zorudnasınız onuda kmse yemez ( BENCE ) =) hacı bunlar boş iş face de olmuyor bşa stelerde denemedim tek knght onlinede denemiştim onda oldu okadar bşkada denemedim...

benımde kast ettigim domainli zaten yanı bi domain hosting flan alıp server i içine atsam yanlız adam sitenın link ine tıklayınca exe direk aktif olmasını istıyorum izin almadan bunu nasıl yapabilriz ??

k4rizm4343

Katılımcı Üye
19 Ağu 2009
653
0
İstanbul
benımde kast ettigim domainli zaten yanı bi domain hosting flan alıp server i içine atsam yanlız adam sitenın link ine tıklayınca exe direk aktif olmasını istıyorum izin almadan bunu nasıl yapabilriz ??

bu konuda pek blgim yok ama araştırıp uğraşırsan belki bula bilirsin...ama ko[knight online]nın sitesine yapmıştım mesela ben ama face de yapamadım face olyını...şuan aklıma şu geldi hani ayarlardan isminizle bir adres yazıyorsunuz onunla bağlanıyorsunuz faceye örn. olarak http:www.face'[nin tam ismi].com/karizma4343 bunu yazıp arama yerine bağlanılıyor direk çnki ismine göre yapılmış domanli yaparkende domaini kndi sitee ama açıcan link http:www.face'[nin tam ismi].com/karizma4343 buna benzeri veya aynısını deneyip arkadaşına linki atıp profil resmimi beğenirmisin tarzı ola bilir denemedim ama deniye bilirim :D

Son düzenleme:

burken2613

Yeni üye
21 Eyl 2008
37
0
bu konuda pek blgim yok ama araştırıp uğraşırsan belki bula bilirsin...ama ko[knight online]nın sitesine yapmıştım mesela ben ama face de yapamadım face olyını...şuan aklıma şu geldi hani ayarlardan isminizle bir adres yazıyorsunuz onunla bağlanıyorsunuz faceye örn. olarak http:www.face'[nin tam ismi].com/karizma4343 bunu yazıp arama yerine bağlanılıyor direk çnki ismine göre yapılmış domanli yaparkende domaini kndi sitee ama açıcan link http:www.face'[nin tam ismi].com/karizma4343 buna benzeri veya aynısını deneyip arkadaşına linki atıp profil resmimi beğenirmisin tarzı ola bilir denemedim ama deniye bilirim :D

aslında mantıklı :)) yapılmaya deger :)):)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.