Facebook hesabı nasıl hacklenir(Döküman)

ali28033

Yeni üye
28 Ocak 2012
29
0
kardeş kodları fln hazırladım ama ondan sonra ne yapacağımı anlamadım. Bu kodları ne yapcaz kısaca anlatırmısın

bayburt-1997

Katılımcı Üye
7 Haz 2010
297
0
Ben dediklerini yaptım.Denedim.Hesabıma şifreler geldi.Sorun şu:Ben bunu internete nasıl koyabilirim.Arkadaşa link olarak gönderip onun şifresini almak istiyorum.Bunu nasıl başarabilirim.Birde kaydettiğim bu .htm uzantılı dosyayı exploer de açtığımda ş,ç, gibi harler çıkmıyor.Bunu nasıl halledebilirim ?

DevriMTeam

Yeni üye
26 Ocak 2012
16
0
İSTANBUL
ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM YALNIZ BİR YERİ ANLAMADIM.... :)
ŞİMDİ FAKE KURARKEN KENDİ E-POSTAMI YAZDIM SONRA FORUM BUİLDERE GİRDİM ORDANDAPATLATACAĞIM KURBANIN FACEBOOK ADRES LİNKİNİ YAZDIM KODLARI ALDIM KODLARDAN FORMLA BAŞLAYAN VE POST LA BİTENİ KOPYALADIM ONDAN SONRA TEKRAR FACEBOOKUMA GİRDİM PATLATACAĞIM PROFİLE GİRDİM ONDAN SONRA KAYNAĞI GÖRÜNTÜLE KODLARI KOPYALADIM VE NOT DEFTERİNE KAYDETTİM forum BUİLDER KODUNU DA BODYY: ALTINA KAYDETTİM SONRA DOSYAYI KAYDETTİM .... BUNDAN SONRA NE YAPICAM YADA YAPTIKLARIMDAN HATAM VARSA RİCA EDERSEM SÖYLERMİSNİZ ? .......

setalbayrak

Yeni üye
29 Ocak 2012
13
0
45
Kayseri
ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM YALNIZ BİR YERİ ANLAMADIM.... :)
ŞİMDİ FAKE KURARKEN KENDİ E-POSTAMI YAZDIM SONRA FORUM BUİLDERE GİRDİM ORDANDAPATLATACAĞIM KURBANIN FACEBOOK ADRES LİNKİNİ YAZDIM KODLARI ALDIM KODLARDAN FORMLA BAŞLAYAN VE POST LA BİTENİ KOPYALADIM ONDAN SONRA TEKRAR FACEBOOKUMA GİRDİM PATLATACAĞIM PROFİLE GİRDİM ONDAN SONRA KAYNAĞI GÖRÜNTÜLE KODLARI KOPYALADIM VE NOT DEFTERİNE KAYDETTİM forum BUİLDER KODUNU DA BODYY: ALTINA KAYDETTİM SONRA DOSYAYI KAYDETTİM .... BUNDAN SONRA NE YAPICAM YADA YAPTIKLARIMDAN HATAM VARSA RİCA EDERSEM SÖYLERMİSNİZ ? .......

Arkadaşım facebook giriş sayfasına yapman lazım çünkü kurban oraya yazacak msnsini ve şifresini.

setalbayrak

Yeni üye
29 Ocak 2012
13
0
45
Kayseri
arkadaşım tmm da kodları aldım sonra ne yapıcam not defteri feln ..
Arkadaşım facebook giriş sayfasına gir sonra kaynağı görüntüle de çıkanların hepsini kopyala not defterine yapıştır sonra formbuddyden aldığın kodları UıPage felan yazıyor iki tırnağın arasına yapıştır bu kadar basit. Bir de Formbuddyde yazacağın adres Willkommen bei Facebook - anmelden, registrieren oder mehr erfahren olmalıdır.
Yardımcı olabildiysem teşekürü esirgeme

asi1iyim

Yeni üye
28 Ocak 2012
16
0
istanbul
selam ! amirlerim bi bayan arkadasımızın facesini çalmışlar bana rica ediyor o faceyi geri alabilirmiyiz diye nasıl yapabiliriz yardımcı olurmusnuz

qlady

Üye
22 Ağu 2010
64
1
Adminim kardeşim bunu video olarakda yavas yavas yapabılme ımkanın warmı kod ları yapıstır dıyorsun kaynaktakılerı kopyalayıp not defterıne yapıstırım sonra dıger fake kodlarımı ona yapıstırcaz sana zahmet bi video olarak anlatırsan cok makbule gecer kardesım emege saygı program guzel gozukuyor..

bayburt-1997

Katılımcı Üye
7 Haz 2010
297
0
Arkadaşlar ben facebook işini yaptım.ilk kendimde denedim başarılı oldum ama aynı adımları twitter'e yapınca olmadı peki twitter'ı nasıl hackleyebiliriz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.