Facebook Hesabı Olanlar Bi Baksın....

omer66_71

Katılımcı Üye
8 Tem 2008
319
0
yunanın biri facebook ta ''good turkish only the dead turkish'' iyi türk yalnızca ölü olan türktür yazmış onlara iyiyi kötüyü gösterelim herkes bu sayfaya

batuhan697

Üye
10 Tem 2009
67
0
Es
Sadece Bizim Oy Vermemiz Yetmez. Msn ve Facebookda da Arkadaşlarımızla Paylaşalım ve Paylaşmalarını İsteyelim Gerçekden Çok Öneli Bir Husus...

slawek

Yeni üye
15 Tem 2009
4
0
sizi hep duyuyordum ama kismet simdi sizle tanismak sizin web adresinize ve uye olmak simdi nasipmis bosna hersekten selamlar hepinize basarilar dilerim benim size cok fazla bir faydam olmaz ama sizi destekledigimi bilin

SCZNLR

Katılımcı Üye
4 Ara 2008
418
0
beyler dunden berı 1000 e yakın kişi arttk ınş. devamı gelir.....

bloqq

Yeni üye
15 Tem 2009
3
0
evet benimde hesabım var bende oy atacam abilik yapıpta banada hacker lıgı ögretsinize sadece ufak tiyoları

¿__Ms-DoS__?

Katılımcı Üye
19 Mar 2009
290
0
30
Trabzon
Burda Sonuçta Para vermiyorLar bişey vermiyorLar ordaki oyLarın yunanlardan geLmediği oyLarda vardaır bi yunanistana bakın bir de Türkieye Nufus bakımından öyLe çoğuzki yarımız yeter artar bile... bu durumda ordaki oyLar geçerLi sayıLamayacak kadar değersizdir benim için biraz akLınızı kullanın...

SCZNLR

Katılımcı Üye
4 Ara 2008
418
0
beyler olmuyo bole adamlarla aramızda 5 bın kısı fark var...ayıptır ya ..

Dj_GeWeZe35

Yeni üye
21 Tem 2008
16
0
TÜM İSLAM ALİMLERİN VE MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZİN MİRAÇ KANDİLİ KUTLU OLSUN NİCE KANDİLLER((( ne mutlu türküm diyene))))

SCZNLR

Katılımcı Üye
4 Ara 2008
418
0
322 kısı bakmıs ama yorum yazan 15 kişi onn yarısıda benım tsk etmeyın onu bıraktım da bari facebook ta oy werın..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.