Facebook hesabım 2 dakika içinde kapatıldı

Hsnsfk

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
714
0
Evet arkadaşlar birisi bana webmaster olduğunu söyledi hesabını kapatırım dedi dalga geçtim anında gitti hesap 2 sene kullandığım hesabım gittiğine üzülmüyorum nasıl yaptığını merak ediyorum trojen vesaire değil şikayet botu olduğunu düşünüyorum fakat 5 dakika içinde nasıl mümkün yardımcı olabilecek varmı beyler

Hsnsfk

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
714
0
youtube da felan gördüm mbasic felan yazma ama onlar 1 gün sonra kapanıyordu şikayet botu bulsam 100 çar açsam koysam 2 dakikada kapanıcak yani öylemi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.