Facebook hesabım çalındı Ne yapmalıyım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
12 Ocak 2011
94
0
arkadaşlar az önce facebook şifremi çaldılar msn şifrem falan hepsini değistirdiler almam için ne yapmalıyım yardım edin lütfen

StarTÜRK

Kıdemli Üye
22 Eki 2009
3,765
0
\windows\sys
İlk olarak konu yeri yanlış ben Yardım Merkezine Taşırım

şifre yenilemeyi felan dene eger yapmayı bilmiyorsan çalınan mail adresini yolla eski şifreyide yolla bide kendi msn adresini ver ordan konuşuruz. tabi istersen.

mx-p

Katılımcı Üye
24 Tem 2010
761
0
Atina
Sa kardeşim , sosyal mühendislik yardımıyla trojen ya da keylogger at , karşındaki profesyonel değilse zaten alır serverini ;) Başka türlü geri alman çok zor .

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
Arkadasım Şunları Deneyebilirsin..

1)HESABINDA KAYITLI OLAN 2 E-POSTA VARSA YENİ ŞİFRE İSTE (TABİ ÇALAN KİŞİ DEĞİŞTİRMEDİYSE)
2)FACEBOOK E-POSTAYI ETKİNLEŞTİRDİYSEN ALABİLİRSİN.

MESELA FACEBOOK PROFİL URL SİNİN SONUNDA ŞÖLE YAZIYOR DİYELİM https://tik.lat/JCDPW w. f a cebook.com/lTürkhackteam

(bilerek ayrı yazdım)

EGER FACEBOOK E-POSTAYI ETKİNLEŞTİRDİYSEN HESABINA ;

Türkhackteam@(hotmail ise hotmail facebook ise facebook yaz.com Şeklinde Hesabını Geri Alma İhtimalin Var.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.