Facebook hesabım çalındı?

AVC1

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
531
0
merhaba ıyı forumlar
arkadaşlar benım bı facebook hesabım vardı cok yakın bır arkadasım tarafından calındı ve bılgılerı degıstı ama fotograflarım hala hesabta duruyor ve epostayı degıstırmıs ısım soy ısım hala aynı kımlık dogrulamayla gerı alabılırmıyım bu hesabı yardımcı olursanız cok sevınırım ıyı gunler .

Sc4ry Noyan

Yeni üye
23 Tem 2020
25
0
merhaba ıyı forumlar
arkadaşlar benım bı facebook hesabım vardı cok yakın bır arkadasım tarafından calındı ve bılgılerı degıstı ama fotograflarım hala hesabta duruyor ve epostayı degıstırmıs ısım soy ısım hala aynı kımlık dogrulamayla gerı alabılırmıyım bu hesabı yardımcı olursanız cok sevınırım ıyı gunler .

https://www.facebook.com/hacked

Bu adres üzerinden çalınan hesabın ile iletişime geçebilir, sorununu çözmeye çalışabilirsin.

AVC1

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
531
0
reis şey dıyor mesela

şifreni yenilemek için kodu nasıl almak istiyorsun?

Kodu e-postayla gönder
e***********[email protected]

bu eposta benım degıl degıstırlmıs eposta arkadasımın ısmı emre uyuyor hatta

QuietMan

Yeni üye
19 Ocak 2021
21
0
JİTEM
Öncelikle Merhaba Değerli THT Üyesi;
Facebook'a Şikayette Bulun Alma Şansın Olabilir.​
Eğer Alamazssan Social Phishing Veya Brute Forca Yöntemi İle Almaya Çalış.Güzel Bir Dümen Tutarsan Social Phishing Yönetemi İle Alırsın.Brute Force İlerde Güzel Bir Wordlist Oluşturursan Alabilirsin.Forumda Aratarak Bunları Araştırabilirsin Bir Çok Konu Var Bunlar Hakkında.​

İyi Forumlar :)

Son düzenleme:

Heartdarq

Katılımcı Üye
28 Kas 2020
429
1
merhaba,
kimlik atabilirsin fb ye genelde kimlik onaylı hesaplara kimlik atılınca açılıyor yapabiliyorsan kendi kimliğini atma fotoshopta kullanabilirsin yada son seçenek olarak facebook yardım formunu doldur iyi formlar :)

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
1
214
AK-47
Çalan kişi belli ise şikayet edebilirsiniz

Bi başka yöntem mail değiştirildi ise ekli olan maile mailiniz değişti diye mail gelir bunu ben yapmadım diyerek hesabınızı geri alabilirsiniz

'PedroDavis

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,336
1
190
112
Merhaba,

Bahsettiğiniz gibi kimlik doğrulama sistemi ile hesabınızı geri alabilirsiniz.
İşlemlerinizi hallettikten sonra mail adresini ve parolanızı güncelleyin, hesabınıza iki faktörlü doğrulama tanımlayın.

'PedroDavis

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,336
1
190
112
Merhaba,

Bahsettiğiniz gibi kimlik doğrulama sistemi ile hesabınızı geri alabilirsiniz.
İşlemlerinizi hallettikten sonra mail adresinizi ve parolanızı güncelleyin, hesabınıza iki faktörlü doğrulama tanımlayın.

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,

Hesabınızı geri alabilirmisiniz sanmıyorum fakat şikayette bulunursan korkup geri verecektir onun dışında o hesap adında bir hesap açın profil vs herşeyi aynı yapın sonra o profile girip beni taklit ediyor diyin muhtelemen kapanırsınız kapandıktan sonra form tıklayın ordan kinliği filan gönderin onaylanırsa o kapanacak. :diablo

İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.