Facebook hesabım kapandı .

REBDAY

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
370
0
Arkadaşlar facebook hesabım kapandı bir arkadaş yardımcı oldu o şekilde açtık . Ardından tekrar kapandı nedensiz yere hiç bir şey yok iken bu kez kimlik vs yolladığımda geri dönüş dahi olmuyor mail yolladım form yolladım ama dönüş olmadı . Yeni hesap açiyim diyorum açtığım hesap yarım saat sonra kapanıyor. Yardımcı olabilecek kimse yok mu ?

Redmama

Uzman üye
24 Haz 2016
1,624
2
Dönüş olmuyorsa fake falan atmışsındır benim 1 gün içinde hesabım açılmıştı veya facebook hesabındaki doğum tarihi ile kimlikteki eşleşmiyordur.

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Dönüş olmuyorsa fake falan atmışsındır benim 1 gün içinde hesabım açılmıştı veya facebook hesabındaki doğum tarihi ile kimlikteki eşleşmiyordur.

Dostum alakası yok bende senin gibi 1 günde onay aldım hatta 2-3 ayda 6-7 kez onay aldım fake kimlik ile hesabım 8.'ye ihlalden gitti maillerime ve forumlarıma 1ay veya 2-3 ay sonra cevap veriyorlar

14 May 2016
218
1
Sen şimdi sadece beni dinle aynı olay benim başıma da geldi.
Kimlik fotosunu çek at facebook hesabın 1 hafta içerisinde açılacak dediler.
Ben de kimliğimin fotosunu çekip attım açılmadı.
Sonra forumda yardım aramaya başladım.
İsmini hatırlayamadığım bir arkadaşım benim için bir konu açtı.
Konuda facebook hesabınız sizden kimlik istiyorsa 2 hafta kadar bekleyin.
2 hafta sonra sizden arkadaşlarınızın fotosundan tanıyarak hesabınızı açmanız için yardım edeceklerdir yazıyordu.
Ben de yaklaşık 10 gün kadar bekledim (bu süre 1 ayı da bulabiliyor:RpS_glare: )sonra aynen arkadaşımın dediği gibi oldu .
Fotolardan hesabımı açtım. :RpS_rolleyes:

-Happy Ending

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.