Facebook Hesabım kapatıldı

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
XUDpVa.png

Arkadaşlar hesabım checkpointe girdi 2 kere kimlik attım Go To Help Center'e tıklayınca bana bunu diyor;

Fja2Px.png

Şimdi ne yapiyim? sürücü belgesi gönderdim kabul ederler mi?

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,143
512
THT's database
Facebook profiliniz ile uyumlu herhangi bir resmi belge yollarsanız büyük ihtimalle 48 (Kırk Sekiz) saat içerisinde açılıp, aktif hale getirilir fakat hiçbir şekilde açılmıyorsa büyük ihtimalle tamdan gitmiştir. Eğer açılmazsa yeni bir hesap açıp, bilgilerini doğru bir şekilde girmeni öneririm.

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
léonαrdo;8246081' Alıntı:
Facebook profiliniz ile uyumlu herhangi bir resmi belge yollarsanız büyük ihtimalle 48 (Kırk Sekiz) saat içerisinde açılıp, aktif hale getirilir fakat hiçbir şekilde açılmıyorsa büyük ihtimalle tamdan gitmiştir. Eğer açılmazsa yeni bir hesap açıp, bilgilerini doğru bir şekilde girmeni öneririm.

Bilmiyorum valla en az 10 kere kimlik, sürücü belgesi gönderdim 24 saat geçti kesin bu saatten sonra onaylamazlar bu işi bilen varsa özelden yardım ederse sevinirim.

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Bilmiyorum valla en az 10 kere kimlik, sürücü belgesi gönderdim 24 saat geçti kesin bu saatten sonra onaylamazlar bu işi bilen varsa özelden yardım ederse sevinirim.

Sabırlı ol kesin dönüş yapacaklar daha fazla atmana gerek yok fotoğrafının ve adının net gözüktüğü tek bi kimlik ehliyat yada öğrenci belgesinin fotoğrafını atman yeterdi

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Sürüş belgesi kabul edilir, facebook'ta ki isimlerin uymuyorsa da facebook sürüş belgende ki bilgileri facebook'ta ki bilgilerle aynı yapar. En az 10 kere kimlik atman hesabı buga sokar ve açılmasını zorlaştırır. Birazcık sabırlı ol dostum hesabın max 2 güne kadar açılacaktır.

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
152
New World
Merhaba,

Siz müracatınızı yapın. Değerlendirme bitince hesabınız açılacaktır. Son dönemde Facebook bu uygulamayı sık sık yapıyor. Aktif olmayan hesapları elemek için.

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Merhaba,

Siz müracatınızı yapın. Değerlendirme bitince hesabınız açılacaktır. Son dönemde Facebook bu uygulamayı sık sık yapıyor. Aktif olmayan hesapları elemek için.

Ne müracatı her saat kimlik yollamaya çalışıyorum 48 saatten fazla bekledim hala cevap yok hayır mail gelse anlayacaz ne olduğunuda hesaba bile bakmıyorlar bu ne?

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Normalde bu süreye kadar kesin dönüş yapılması gerekiyor ,, mail in spam klasörüne düşme ihtimalide var orayıda kontrol edin

her yeri kontrol ediyorum zaten de hiç bir geri dönüş yok hala aynı nefret ediyorum ya normal selfieli kimlik, sürücü belgesi gönderdim onlarca kez facebook formuda denedim ama açılmadı bir türlü hala aynı
S2SlBC.png

Beyler bugün bir hesap oluşturdum oda fotoğraf istedi gönderdim bekliyorum bu nedir ya çok sinir oldum kaç gündür diğer hesabı bekliyordum hesap oluşturdum direk gitti.

Yok mu benim gibi yaşayanlar bir tek bende mi sorun var?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Akif Mahmut

Yeni üye
26 Nis 2016
12
0
Ötüken
Facebook Destek Kısmına Ticket (Yardım) Talebinde Bulunursanız Gerekli Birkaç Bişey İsteyecektir Ve Gönderdiğiniz Taktirde İncelenip En Kısa Zamanda Hesabınızı Tekrar Kullanılır Hale Getireceklerdir. :)
İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.