Facebook hesabim kapatıldı

Tiseal

Üye
17 May 2018
137
0
World
Durduk yere kapattı Facebook birde diyor fazla hesap açma hayvanları temsil eden hesaplar falan filan ben gene açarım ama o hesap bana lazımdı ne yapabilirim?

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Ne yazıkki hiçbirşey yapamazsın.İstediği gibi kapatabilir isteseler.Zaten dediğine göre öyle olmuş zaten.Onların "Dünya"sında dolaşıyorsan ne yaparlarsa çekiceksin maalesef.Aslında herşeyi bakmadan tiklediğimiz şeylerle kabulleniyoruz.

Hesabınızı açtırmanızın yolu yok.

ByCyberx

Üye
15 Mar 2018
219
0
/root.php
Geçmiş olsun / öğrenci belgesi hazırlayıp, bir şekilde kirtasiyeden çıkartın sonra fotoğrafını net bir şekilde çekip facebook'a gönderin. Benim hesapta kapanmıştı ne yaptıysam açılmadi öğrenci belgesi gönderdim açıldı. 2-3 hesabı böyle açmayı başardık.

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
266
Konya
Neden dolayı kapatıldığını yazarsanız, soruna göre cevap verebiliriz.

Genellikle sahte hesap olduğu için kapatılır. Kimliğinizi, varsa ehliyet veya öğrenci kimliğinizi atabilirsiniz.

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
Markaların facebook profilleri şikayet edildiğinde kapatılıyordu, sanırım hayvanlarda bu poliçenin içine girmiş.Eğer giriş yaptığında kimlik fotoğrafı istiyorsa, profilindeki bilgilerle aynı ise remini gönderebilirsin fakatuymuyor ise maalesef hesabını alman zor.

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,066
447
THT's database
Ne yazık ki Facebook'da kapatılan bir hesabın tekrardan aktif edilip, açılması %25 (Yirmi Beş)'in altında bir ihtimaldir. Eğer profilinizde ki bilgiler kimliğiniz ile uyumluysa kimlik fotoğrafını gönderip, 48 (Kırk Sekiz) saat içerisinde açılmasını bekleyebilir veya belli bir süre geçtikten sonra tekrar kayıt olarak, bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeyi deneyebilirsiniz.

Daayi

Üye
30 Haz 2018
57
0
Millenium
https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907 Açılan linkte ki boşlukları tamamen doğru bir şekilde doldurduğunuzda ve size belirtilen adımları izlediğinizde hesabınız yüksek ihtimalle tekrar açılacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.