Facebook hesabıma erişemiyorum

guga2

Yeni üye
16 Tem 2021
5
5
44
Facebook hesabima erişemiyorum.Galiba hesabim calindi.çünkü hesabim benim bilmedigim hotmail e kayitli.yardimci olabilirmisiniz

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
Facebook hesabima erişemiyorum.Galiba hesabim calindi.çünkü hesabim benim bilmedigim hotmail e kayitli.yardimci olabilirmisiniz
Selam @guga2 öncelikle facebooka hemen ticket at. O hesabın sana ait olduğunu kanıtlaman için senden kimlik fotoğrafı isteyecekler büyük ihtimalle. Fakat facebook bazen bu tarz durumlarda ilgisiz kalıyor bilginize, kendine iyi bak! İyi forumlar ;)

13 Mar 2021
93
20
Merhaba değerli üye,
Eğer hesaba telefon numarası bağladıysanız kod alarak giriş yapabilirsiniz. Eğer telefon numarasınıda değiştirmişlerse facebooka ticket atmalısınız. Zaten başka yolu da yoktur.
İyi forumlar.

OperServ

Katılımcı Üye
11 Şub 2008
334
44
Merhaba değerli üye,
Eğer hesaba telefon numarası bağladıysanız kod alarak giriş yapabilirsiniz. Eğer telefon numarasınıda değiştirmişlerse facebooka ticket atmalısınız. Zaten başka yolu da yoktur.
İyi forumlar.
Ek olarak;
Facebook sana aitse arkadaş listeni hatırladığın kadarını ticket atarken arkadaşların ismini soyadınıda eklet.

guga2

Yeni üye
16 Tem 2021
5
5
44
Selam @guga2 öncelikle facebooka hemen ticket at. O hesabın sana ait olduğunu kanıtlaman için senden kimlik fotoğrafı isteyecekler büyük ihtimalle. Fakat facebook bazen bu tarz durumlarda ilgisiz kalıyor bilginize, kendine iyi bak! İyi forumlar ;)
Facebook a kimlik fotograflarimi gondermeye calisiyorum hata veriyor.yuklenmiyor fotograflar.baska yolu yokmu

guga2

Yeni üye
16 Tem 2021
5
5
44
Merhaba
Merhaba değerli üye,
İyi forumlar.
Merhaba.telefon numaram bagli ancak internet hizi yavas oldugundan sms gelmiyor.ticket atiyorum cevap yok.ne yapmami onerirsiniz

Rewan

Asistan Moderatör
26 Kas 2020
1,829
1,370
Çalınan Facebook hesabını geri alma yolları olarak en güvenilen yöntem yine Facebook’un oluşturduğu hack sistemi. Facebook/hack (Facebook.com slash hack) sayfası kullanılarak başkalarının eline geçen ya da şifresi değiştirilen Facebook hesabınızı geri alabilirsiniz.

İşte çalınan(Hacklenen) Facebook hesabını geri alma(kurtarma) yöntemi(resimli anlatım);

çalınan facebook hesabını geri alma

• Karşınıza gelen ekranda "Hesabım Başka Birinin Eline Geçti” seçeneğine tıklayın. Bu Çalınan Facebook hesabınızı geri almanız için ilk adımdır.

• Gelen sayfada “Hesabını aramak için lütfen e-posta adresini veya telefon numaranı gir.” kısmında çalınan Facebook hesabınıza ait e-posta ya da telefon numaranızı girmelisiniz. Ardından “Ara” seçeneğine tıklayın.

• Gelen yeni ekranda sistem çalınan(hacklenen) Facebook hesabının size ait olduğuna emin olmak için “E-posta veya Telefon” ve “Mevcut veya Eski Şifren” sorularını yöneltiyor. Bu kısımları da doğru bir şekilde doldurduktan sonra “Devam” kısmına basın.

Çalınan Facebook hesabınıza giriş sağladınız. Size yöneltilen soruları cevaplayarak hesabınızı güvenlik altına alabilir ve sakıncalı durumları bu şekilde Facebook’a bildirebilirsiniz.

FACEBOOK HESAP ÇALMA(HACKLEME) PROGRAMI

İnternet üzerinde bir çok Facebook hesap çalma(hackleme), Facebook şifre çözücü gibi programlar görmekteyiz. Ancak bu program sizin Facebook hesabınızı çalmak için basit bir yöntemdir.

Siz programı indirip ya da linke tıklayıp başka kişilerin Facebook hesabını hacklediğinizi sanıyorken esasında sizin Facebook hesabınız hackleniyor.(çalınıyor.) Bu nedenle internette gördüğünüz Facebook hackleme, Facebook çalma programı ya da programsız Facebook hackeleme, Facebook hackleme sitesi gibi linklere tıklamayınız.

FACEBOOK HESABINIZI GÜVENDE TUTMA

• Öncelikle hesabınızın şifresini uzun tutun. Ne kadar uzun olursa manuel ya da programla kırılması o kadar zor olacaktır.
  • Uzunca bir şifre belirledikten sonra sadece rakamlardan oluşmamasına dikkat edin. Rakamlar ile birlikte harf ve noktalama işaretlerini kullanın. Daha güvenli bir şifre istiyorsanız büyük ve küçük harf kullanabilirsiniz.
  • Facebook profilinzdeki e-posta adresinizi arkadaşınız olmayan kişilere kapatın. Kişiler buradan sizlerin e-posta adresinizi görebilir ve saldırı düzenleyebilir.
  • Facebook'a tanımlı olan e-posta şifreniz kesinlikle Facebook hesabınızdan farklı olmalı. E-posta şifreniz de tıpkı Facebook şifreniz gibi uzun ve çeşitli karakterlere sahip olsun.
  • Facebook hesabınıza bir telefon numarası tanımlayın. Böylelikle şifrenizi değiştirmek isterken sizin telefonunuza mesaj gelecek ve hesabınıza saldırı olduğunu anlayacaksınız.
saygılarımla = REWAN

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.