Facebook hesabıma erişim....

Hayalet96

Yeni üye
19 Eyl 2015
33
0
İyi geceler arkadaşlar. Az evvel facebook hesabımdaki açık oturumlara baktım. Şu an kullandığım oturumun haricinde bir oturum gördüm ve konuma baktığımda taa istanbulda halen açık olan bir oturum gördüm. Ne ben istanbula hiç gittim ne de oradan bir şekilde bağlandım.Derhal oturuma son verdim. Acaba facebook hatası mıdır yoksa gerçekten birisi girdi mi bilemiyorum. Sizden ricam facebook oturumlarınıza bakar mısınız girmediğiniz bir yerde açık oturum var mı? anlaşılması zor bir durum. Ayrıca bağlı olan cihazın türü de yazıyor normalde(android,ios vb) gibi lakin istanbulda bağlı olan cihazın türü bilinmiyor olarak yazıyordu. Durum ne sizce arkadaşlar??? :inv :inv :inv :RpS_glare: :RpS_glare: :RpS_glare:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.