Facebook hesap çalma [Yeni başlayalar için][2016]

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
Merhaba arkadaşlar.
Amatörde olsa yeni başlayan arkadaşlar için bir video hazırladım içerik:Facebook hesap çalma.
Videoyu ayrıntılı izlemenizi tavsiye ederim reklam ban sebebiyse kaldırırım merak etmeyin.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zDBOmI-WnRE[/ame]

Selin86

Yeni üye
4 Nis 2016
24
0
Arkadaslar benim kırmak istediğim bir facebook var ama kişi sadece telefon numarasıyla kayıt olmuş mail adresi falan yok bu hesap nasıl kırılır bilgisi olan var mı lütfen yardımcı olun önemli

HACKFUN_TEAM

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
963
0
Arkadaslar benim kırmak istediğim bir facebook var ama kişi sadece telefon numarasıyla kayıt olmuş mail adresi falan yok bu hesap nasıl kırılır bilgisi olan var mı lütfen yardımcı olun önemli

senın denemen gereken yontemlerden biri o tel numarasına parola sıfırlama kodu yollayıp sosyal muhendislik ile o kodu ele geçirmen gerek.Diger yöntemde mail adresi olabilir iyi arastır hello diye bir program var onu indir facebook ile oturum ac mail adresi görünür orada kardeşim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.