Facebook Hesap Çalma

ExPLoer

Üye
1 Ocak 2015
67
0
Evden
Öncelikle merhaba.Bu gün sizlere bir arkadaşımın öğrettiği Facebook hesap çalmayı öğreteceğim.Aslında o kadar zor değil.Gerekli olanlar;
*Email bomber
*Yahoo hesabı
*Beyin

1)İlk olarak Yahoo da kendine ait hesap oluşturun.Daha sonra facebook hesabınızı açın.Yahoo da
İçeri aktar seçeneği olacak şuanda hatırlamıyorum.Arayın bulursunuz.Ardından Facebookdaki arkadaşlarınızın e-mail leri görünecek.Bazıları yok.Sonra bütün arkadaşlarınıza E-mail göndermeniz lazım bütün arkadaşlarınızı işaretleyin sonraki sayfakada e-mail ler görünecek yukarı tarafda Oradaki bir boşluğa tıklayın.Ctrl+A ya tıklayarak hepsini seçin.Ctrl+C yaparak kopyalayın.
Yeni metin belegesi açarak içene kayıtedin.Yahoodan çıkabilirsiniz.
2)Email bomber forumda var bulabilirsiniz.Şimdi bu emailleri bomber yardımıyla kapatacağız.Bomber`in kullanımı ilgili konuda yazılı olduğu için anlatmayacağım.
3)Son olarak kapattığınız emaillerin yerine kendiniz onun yerine outlookdan-gmailden-yahoodan
Email oluşturmalısınız.Şimdi facebook a gelin ve şifremi unuttum seçeneğine tıklayın.Gelen boşluğa yahoodan gelen e-maillerden birini yazın.Diğer sayfada Şifremi hotmail hesabıma gönder seceneğine tıklayın.Yeni sayfada yeni şifre isteyecek.Yazın ardından hesap elinize geçmiş olacaktır.

Not:Anlatamadıysam ne olur kusura bakmayın bunu bileniniz olacaktır kendim bulmadım bir arkadaşım söyledi.Eğer yapamazsanız ulaşın

Son düzenleme:

neoplan37

Uzman üye
26 Şub 2014
1,696
1
C://
mail bomber artık işe yaramaz gönderilen mailler,gereksize düşer

ayrıca iletişim adresi vermeniz yasak

iyi forumlar

dogus0808

Üye
29 Nis 2014
130
0
Mail Bomber artık işe yaramıyor . Daha doğrusu mail bomber'ların geliştirilmişi yok mesela mail'de fotoğraf veya video olsa mail bomber işe yarayabilir .

ExPLoer

Üye
1 Ocak 2015
67
0
Evden
Mail Bomber artık işe yaramıyor . Daha doğrusu mail bomber'ların geliştirilmişi yok mesela mail'de fotoğraf veya video olsa mail bomber işe yarayabilir .
Facebook da kullandığınız e-mail 2-3 yıl içersinde girilmediği içinde kapanıyor.Bildiğiniz eski Hesapları bu yöntemle çalabilirsiniz ben öyle yapmıştım.Mail bomber de Linux kullandığım için kullanamıyorum.

cancer77

Yeni üye
21 Mar 2015
7
0
benimde şifresini ögrenmek istediğim yada onun ulaşmasına engel olup kapattırmak istediğim bir face adresi var bu konuda yardımcı olabilir misiniz acaba?
https://www.facebook.com/eyub.ensar.16
mail adresi : [email protected]
şifresini bulamadım. şikayetle de kapattıramadım. gerçek adı değil sayfa ama yine de kapattıramadım
şifresini ögrenmem çokta önemli değil sadece bu hesaba giremesin istiyorum. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. çünkü bu konulardan hiç anlamıyorum maalesef

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.