Facebook hesap kilitlenme - Resim istedi ?

derissa5561

Yeni üye
14 Nis 2014
20
0
o6EgY7.jpg

Gece gece sinirlerim bozuldu bu nedir ya.

Kendime yeni numaram ile yeni facebook hesabı açtım daha yeni.

Biraz sık kullanılanlarda grup ve sayfa linkleri vardı oraları ekledim beğendim derken..

Bir baktım hesabım kapandı böyle hesabınız kilitlendi diye bir uyarı geldi.

Sonra benden resim istedi yüzünüzün görüleceği şekilde bir resim yükleyin dedi bende yükledim.
Bu ne kadar sürer açılması ya da açılmama şansı var mı ?

Yani iki hesabımda cep numarası ile onaylı hani fake değil zaten diğerini kapatacaktım ama daha kapamadan hemen benden resim istedi olacak iş mi bu ..

Çözüm önerisi ve bilgi sahibi olan varsa ya da bene de olsu aynısı şu şekilde çözdüm diyen..Yardımlarınızı bekliyorum..Saygılar..

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Hocam, Hesap GG Gitti Yani Açılması 1000'de 1 İhtimal Yani Sen Hesabını Yap.

Yanlış Bilgi Verme Hesabı Falan Gitmedi 1000'de 1 İhtimal Diye de Bişe Yok Hesabı Max 1 GüneKalmaz Açılır. Şimdi Çözümüne Gelelim Senden Yüzünün Fotoğrafını İstemedi Aslında Senden İstediği Kimlikle Selfie Çekip Yükleyip Atıcaksın Facebook'a Sonra Max 1 Gün Bekleyicektin Açılmasını Bunu Yaptığın Takdir de Hesabın Max 1 Güne Kalmadan Açılır. Bu Sorun Çoğu Yeni Facebook Açan Facebook Kullanıcılarında Var Tek Sende Yok Dostum.

IrecBlue

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,843
5
@root.ad1894
Yanlış Bilgi Verme Hesabı Falan Gitmedi 1000'de 1 İhtimal Diye de Bişe Yok Hesabı Max 1 GüneKalmaz Açılır. Şimdi Çözümüne Gelelim Senden Yüzünün Fotoğrafını İstemedi Aslında Senden İstediği Kimlikle Selfie Çekip Yükleyip Atıcaksın Facebook'a Sonra Max 1 Gün Bekleyicektin Açılmasını Bunu Yaptığın Takdir de Hesabın Max 1 Güne Kalmadan Açılır. Bu Sorun Çoğu Yeni Facebook Açan Facebook Kullanıcılarında Var Tek Sende Yok Dostum.

Haklı...

Farid195

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
310
0
Bakü
kimligini scan edip bilgisayardan facebooka gonderiyorsun 1 maksimum 2 gun icerisinde aciliyor. Benimde basima gelmisdi. Bunun nedeni facebook fake profillere karsi onlem aliyor.

derissa5561

Yeni üye
14 Nis 2014
20
0
Tamam da cep telefonum onaylıydı yeni bir şey olduğu çok belli.
Benden resim isteyince bende pc de olanlardan yan profilden yolladım ama yüzüm baya net görünüyor fotoda.

Bu yanlış oldu o zaman nasıl tekrar aynı şeyi yapıcam gönderdim bir kere resmi..
Kimlik ile selfie çekip nasıl atılıcak ne şekilde kimliğin fotokopisini çekip elimde tutup selfie mi çekicem ..

Resimli anlatım falan var mı ya da çözümünü veren konu var mı forumda..
Ya da içindeki kayıtlı numara ile tekrar bir facebok hesabı açabilir miyim sonra bu kapanan hesabı şikayetle falan kapatsam olur mu ?

Şikayet etmem için gerçi açık mı olması lazım onu da anlamış değilim.
Arkadaşlar çok sinirlerim bozuluyor ya ..

Bir de yakın zamanda facebook reklamları satın alacaktım.
E şimdi ben daha yanaşır mıyım bu facebok'a ..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.