Facebook Hk.

xoznx811

Üye
24 Eki 2011
81
0
Arkadaşlar Facebookta Arkadaş onerisini yapamıyorum 'arkadaş öner' butonu yok Önericegim kişiinin arkadaşlarıda gizli degil sorun nedır ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Baslık edıtlenmıstır.Konu açarken konu baslıgı ıle ıcerık tutarlı olmak durumundadır.Forum kurallarına bakınız daha dıkkatlı olunuz.

delivatan

Üye
27 Ocak 2012
149
0
58
diğer kişilerde denedinmi açıkmı yoksa sede o kişide mi görünmüyor, ozman sen yapmış olabilirsin gizlemiş olabilirsin olmassa tarayıcıdene opera firefox v.b

delivatan

Üye
27 Ocak 2012
149
0
58

Böyle bir makale okudum belki yardımcı olur
Bu otomatik bir özellik olduğundan, zaman zaman tanımadığınız veya arkadaş olmak istemediğiniz kişileri de göstermektedir. Ancak burada bilmeniz gereken en önemli nokta, Facebook’un bu sayfada gösterilen kullanıcılara asla sizin adınıza arkadaşlık isteği göndermeyeceğidir. Yani endişeye gerek yok Ancak arkadaş olmak istemediğiniz bir kişinin size sıkça önerilmesi sizi rahatsız edebilir. İstemediğiniz kişilerin Öneriler’de görünmemesi için adlarının yanındaki “X” işaretine tıklamanız gerekir. Böylecebu kişi Öneriler’den kaldırır ve bir daha bu kısımda belirmesini önler.

delivatan

Üye
27 Ocak 2012
149
0
58

1 > Önce Profilimize Girip Sol Taraftan Profilini Düzenleye Tıklıyoruz.

2 > Sol Taraftan Arkadaşlar ve Aileye Tıklıyoruz

3 > Sonra Arkadaşların Yanındaki Dünya İşaretinin Üstüne Gelip Herkese Açık Yapıyoruz ve Değişiklikleri Kaydete Basıp Çıkıyoruz ve Profilimizde Arkadaş Öner Butonu Gözüküyor. resim link bak bir
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Profilimde Arkadaş Öner Butonu Gözükmüyor Napmalıyım [ ÇÖZÜM ]

Son düzenleme:

delivatan

Üye
27 Ocak 2012
149
0
58

ben yardımcı olmaya çalıştım kardeş sen kendi ayarlarından bilmeden bir şey yapmşsındır belki önceden sana bir ist önerisi göndermişdir belki sen hayır deyip facebook otamatik engellemişdir v.s

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.