Facebook ile alakalı sorum

bursaof16

Üye
14 Şub 2011
174
0
Bursa
Selamün Aleyküm, dünde aynı konudan bahsetmiştim. Verilen fikirleri denedim ancak olmadı , tekrar size fikrinizi sormak istiyorum.
2012 yılında facebook hesabı açtım. Bu facebook hesabının ismi Gs Arena , yani sahte bir isim , Bu hesap benim için çok önemli ve en son 2012 yılında giriş yaptım. 2016 yılında hesaba girmek istedim ve şifresini unutmuştum , aynı zamanda hesaba kayıtlı mail şifremi de unutmuştum. Hotmail , outlook, windowslive uzantılı hesaplar önceden 6 ay giriş yapılmadığında sistemden tamamen siliniyordu, bende bu yüzden mail adresimin kapandığını farkedince aynı isimde tekrar mail adresi açtım. Mailimi kurtardıktan sonra kilitlenen face hesabımdan şifre istedim ve şifre yenileme talebim maile düştü, daha sonra face adresimi yeniledim ve giriş yaptım. Fakat benden doğrulama istedi, tek doğrulama seçeneğim resmi bir kimlik göndermemdi. 2016, 2018 de ve dün ayni sekilde kimlik resmimi gönderdim. Her seferinde Facebook ismim Gs Arena olduğu için ve kimlikte ki ismim farklı olduğu için cevap olarak "hesabın size ait olduğunu tespit edemedik" dediler. Bana sosyal medya ağında profesyonel olan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olabilir mı? Başka bir yöntem var mı ? Hakkari de Askeri personelim ve bu hesapta bir sürü anım var hesabı mutlaka açmam gerekiyor , konuyu sıkılmadan okuyan herkese teşekkür ederim.

αxoy

Özel Üye
15 Mar 2018
1,474
127
C:/Adobe
Cevap: Sıkılmadan konuyu okur musunuz ?

tam olarak işe yararmı bilmem ama ben daha önce denemiştim benimde axoy ismiyle facebook hesabım vardı kimlik doğrulaması istediler photoshop ile sahte kimlik hazırladım.Eğer yapmak istersen çok dikkkatli olman gerek orjinal kimlikten bir farkı olmamalı yazılar filan çok iyi yerleştirilmeli

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
[COLOR="DarkOrchid[B]Merhaba, öncelikle kilitli olan hesabınıza girin sonra yeni sekmeden aşağıda vereceğim linke girin ve aşağıya doğru inin, tırnak içinde belirttiğim yazıya [B][COLOR="Red [URL="https://tik.lat/XwwEF"] https://tr-tr.facebook.com/help/173909489329079[/URL][/B][/COLOR]​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.