Facebook - Instagram - Bilimum Sosyal Medya Hesapları Hacklemek

umix94

Katılımcı Üye
1 Ağu 2009
366
0
14
root@world
Öncelikle westside2 nickli arkadaşın http://www.turkhackteam.org/tht-yar...asil-daha-profesyonel-hale-getirebilirim.html bu konusunu okumanızı rica edicem.

İlham aldığım kişi westside2 isimli kullanıcıdır, teşekkür ederim.

Konuya gelirsek phishing, fake script konularını hepimiz biliyoruz. Sahte bir site açıp oraya girilen id ve şifreyi elde etmek. Peki bunu nasıl daha inandırı hale getirebiliriz ? İşte benim kafa yorduğum konu buydu, aklıma gelenleri uyguladım ortaya çok inandırıcı birşey çıktı sizinle paylaşmak istiyorum. Öncelikle bu çok çok basit giriş düzeyinde vb.net kullanılarak yazılmış bir programdır

Programın Linki: Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
VirusTotal Linki: https://www.virustotal.com/tr/file/...54582d8bd6cf830d6a1a45f4/analysis/1473615423/

Kullanıcı Adı : yT78as23H
Parola : dHpcj56xY

Peki neden kullanıcı adı ve şifre bu kadar karışık ?

Senaryomu şu şekilde kurguladım;

+Bak birinden "ÜCRETLİ" instagram takipçi hilesi aldım harika çalışıyor istersen seninde kullanmana izin veririm..

Bu durumda 2 seçeneğiniz var;

1- 50 tlye aldım istersen 25 tl ver beraber kullanalım (önermiyorum ki zaten para istenilen olaylara kimse karışmak istemez)
2-Bak bir kerelik kullanmana izin veririm ama ücretli olduğu için ip adresin üzerinden kontrol ediyolar 1 kere kullan başkada kimseye verme kapanır hesabım parama yazık olur (kesinlikle öneriyorum kurban kullandığında kendisinde çalışmadığını görecek ve bir arkadaşına daha yollayacak)

Peki neden fake scriptlerle uğraşıyoruz neden sadece rat serverını gömmüyoruz?

Piyasadaki FUD crypter kıtlığından hepimiz muzdaripiz bu gayet sade bir dille yazılmış bir program olduğu için zaten içinde virüs yok virüs programlarıda virüs olmadığını kabul ediyor ve inandırıcılık artıyor.

Peki neden sadece link atmıyoruz bak bu site instagram takip bilmemnesi diye

Çünkü siteyi direk gönderdiğimizde sıkıntı çektiğimiz 2 durum var

1- Siteye direk erişim sağlanabildiğinden ücretli olduğu konusunda inandırıcılığı yok

2- URL sorunu

URL sorunu nedir?

Bir siteye girdiğinizde adres çubuğunda görünen adres sitenin urlsidir. Fake bir site açtığınızda url için isim bulmak önemlidir özellikle facebook fake yapıyorsanız bütün alan adları alınmıştır veya alınamaz durumdadır (fakebook favebook faccebook)
Programda bu sorunu nasıl çözüyoruz..

Programa 3.formda sadece bir webbrowser eklerseniz navigate edilen adres görünmez (kaynağı görüntüle yapılabilir)

3.form a sadece bir webbrowser ekleyerek direk kendi fake sitenizi navigate edebilirsiniz...

Biraz hızlı yazdım umarım anlaşılmıştır.. :)

Umarım yardımı olmuştur anlatım tamamen bana aittir.

Alıntı yapabiliriz ancak konunun linkini ve ismimi yazmayı lütfen unutmayın.

Hepinizi seviyorum

...umix94...

ÖNEMLİ DUYURU
Bu, başkalarının hesaplarını phishing yöntemiyle ele geçirmek için yapılmış bir örnek programdır. Bunu kullanmak için kendi domaininizin bulunduğu programı yapmalısınız. Ben sadece örnek bir yöntem söyledim. Kendi hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini yazmayınız.

Son düzenleme:

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Eline sağlık phising sektörüne yeni fikirler gelmesi iyi oldu yoksa sadece scriptle saatte 1 yeni site açmak durumunda kalıyoruz.. :)

umix94

Katılımcı Üye
1 Ağu 2009
366
0
14
root@world
Ellerinize sağlık hocam indiriyorum :)

Teşekkür ederim.

Yanlış bir anlaşılma olmaması için lütfen konunun tamamını okuyunuz.

Bu, başkalarının hesaplarını phishing yöntemiyle ele geçirmek için yapılmış bir örnek program. Bunu kullanmak için kendi domaininizin bulunduğu programı yapmalısınız. Ben sadece örnek bir yöntem söyledim. Kendi hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini yazmayınız.

CASP1AN

Yeni üye
30 Eyl 2012
23
0
Kodlama bilmeyenler için programın nasıl yapıldığı hakkında yardımcı olma imkanın var mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.