Facebook İp Adresi Bulmak

Ashia

Üye
20 Nis 2014
195
0
Evet Arkadaşlar Bu Yöntemi Kendim Geliştirdim Şimdi Bir Kişinin Pc 'Sini Hedefe Aldık Ama Ip Bilmiyoruz Server Yedireceksiniz Ama adama 2 Saat Kakalamakla Ugrasacaksınız Bunlara Hiç Gerek yok Bir Kişinin Ip adresini Bulmak İçin aşağıda Maddeler Halinde Yazdım

1. İlk Önce Fake Hesap Oluşturalım Oluşturduk Sonra Facede Sağ Yukarda bir ok var aşağı doğru ona tıklayın Hesap Ayarları > Güvenlik .... Geldik Orada Aktif Oturumlar Diyoruz Düzenle Diyoruz Ve Aktif Hale Getiriyoruz sonra Kendi Hesabınızıda aynı işlemleri uygulayıp aktif hale getiriyoruz

2.Hedef seçtiğiniz Adama Açtığınız Fake Hesaba Girmesini Bir Yolda hallediyorsunuz ve o adam fake hesaba girdikten sonra kendi hesabınızdan hesap güvenlik ayarları aktif oturum dan adamı buluyorsunuz ve hangi şehirden ıp numarası ve kullandığı tarayıcı gösteriyor
:trl

tech696

Üye
1 Ocak 2015
68
0
Yararlı ama daha farklı şeyler lazım kurbanın fake hesaba girmesi falan biraz sıkıntı ama yinede ellerine sağlık

OquzhnSqt

Yeni üye
2 Kas 2014
14
0
Facebook'ta Ayarlar > Güvenlik > Giriş Uyarıları'na tıkladığımız da bildirimleri al ve hotmail adresine mesaj gönder kısımları bulunmakta onları aktif ettiğinizde kim nereden girerse bildirim olarak IP ve giriş yaptığı yer size bildirim olarak geliyor IP adresinden adresine kadar öğrenebilirsiniz bu işlemle aynı işe yarıyor fakat daha kolay. Kurban hesaba giriş yaptığı zaman IP adresi gelir ve istediğinizi yapın. :) Umarım açıklamalı olmuştur. :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.