Facebook Kilitli Hesap

Akragas

Üye
22 Şub 2011
170
0
28
Manisa
Arkadaşlar merhaba,

Dün geceden beri facebook hesabıma ve sayfalarıma attack yiyorum. Iraklı rahatsız bir arkadaş tarafından.

ve bu sabah hesabım kilitlendi. Hesabımın doğrulamasını T.C Kimliğim ile yaptım kabul edildi. Gönderdikleri linke tıkladım şifremi değiştirdim ekrana gelen uyarı "Bu Özellik Şu anda Kullanılamıyor" ve her denemede bu şekilde... Farklı tarayıcılar ile denedim. Mobilde kendi uygulaması da aynı şekilde.

Bana bir yol gösterin arkadaşlar içinde toplam 1.2m Takipçili Mağazamın sayfası var
.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,406
Merhaba Facebook desteğe durumu bildirebilirsiniz veya arkadaşı tanıyorsunuz konuşun derdi vs neymiş eğer bişey demesse Facebook dan şikayet edebilirsiniz

Akragas

Üye
22 Şub 2011
170
0
28
Manisa
Merhaba Facebook desteğe durumu bildirebilirsiniz veya arkadaşı tanıyorsunuz konuşun derdi vs neymiş eğer bişey demesse Facebook dan şikayet edebilirsiniz

adamı şahsen tanımıyorum tanısam öyle birşey yapmaya cesareti olamaz. adam arap ıraklı adamın tek derdi sayfa konuşmaya çalıştığımda engelledi. whatsapp numarası bile var elimde. Facebook desteğe doğrulama için kimliğimi attığımda bana gönderdikleri talimatları uyguladım şifremi değiştirdim vb. bir sürü doğrulama aşamasından geçtim fakat "Bu özellik şu anda kullanılamıyor" gibi bir hata veriyor hesabıma ve sayfalarıma erişemiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.