Facebook kimliğimi nasıl doğrularım

9 Ara 2017
250
0
24
Mars
? Facebook kimlik doğrulanmış hesap yardım

Merhaba 25 Mayıs saat 23:00 gibi bi hesap aldım satıcı 26 Mayıs 01:58 de Facebook u güvene al a basmış ve Facebook kitlendi.
Doğrulamak için kimlik istiyordu Facebook dün bu zamanlarda kendi kimliğimi attım daha da onaylanmadı satıcı da atmış kendi kimliğini benden habersiz şimdi ben bu Facebook hesabını nasıl açarım arkadaşımın kide kitlenmişti o da kimlik attı Facebook a 2 3 saat içinde açıldı benimkinden daha tık yok Google dan biraz baktım denedim olmadı

Konu başlığını duruma göre düzenledim

Hesap açıldı fakat ben bu hesabın her şeyini değiştirsem hesabın eski sahibi yine de alabilir değil mi hesabı kendi kimliği ile onaylı olduğu için

Son düzenleme:

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada
hesap içerisinde buluann bilgileri değiştirip mi kendi kimliğinizi attınız yoksa eski sahibinin bilgileri varken mi kimlik attınız eğer ilk dediğim gigi ise açılması gerekiyor diğer türlü ise bilgiler hatalı olduğundan açılmaz ama bununla ilgili youtube de bir çok video mevcut facebook için kimlik düzenleme vs şeklinde

9 Ara 2017
250
0
24
Mars
hesap içerisinde buluann bilgileri değiştirip mi kendi kimliğinizi attınız yoksa eski sahibinin bilgileri varken mi kimlik attınız eğer ilk dediğim gigi ise açılması gerekiyor diğer türlü ise bilgiler hatalı olduğundan açılmaz ama bununla ilgili youtube de bir çok video mevcut facebook için kimlik düzenleme vs şeklinde

Aynen hesabı kendi şahsi hesabıymış fotoğrafları falan vardı sildi hepsini bana teslim etti bende alırken gmail i şifreyi değiştirdim hesabın eski mail inede mail gitmiş yanlışlıkla tıklamışlar güvene al a basmışlar

Açılması için Ben kendi kimliğimi attım hesabı aldığım kişide benden habersiz atmış onun kimliği ile Facebook açılmış az önce ben bu Facebook un tüm bilgilerini değiştirirsen satıcı istediği zaman geri alabilir değil mi kimlik onaylı olduğundan yani ben öyle biliyorum

mailin yada telefon numaran ile dogrulayabilirsin
Öyle bişe yoktu sade kimlik doğrulama vardı hesabı açtım da yukarıdaki yorumda belirttim sizce alabilir mi geri

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.