Facebook Kimlik Onayı Alma

Tetrox

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,338
2
none
Deneyeceğim saol :) 30 dakikada yada her günde bir hesabımın kapanmasından sıkıldım şuana kadar kapanan 100'den fazla hesabım vardır

Son düzenleme:

wolf1592

Katılımcı Üye
23 Şub 2012
417
2
Satürn
Hesap taklitten kapanması gerekiyor, Konudaki gibi yaptınız mı ?

Budaki yazanla aynısını yaptın bu sahte hesap diye şikayet ettim hesap kapandı ama mail gelmedi. :(

Whatsapptan bir arkadaşınıza hesabınızın linkini atın, "Bro beni taklitten şikayet eder misin?" şeklinde söyleyin. yeni açtığınız hesaba bu sahte hesap , bu x kişisini takip ediyor şeklinde şikayet etsin. Hesabın kapanması gerekiyor, bize lazım olan hesap kapanmasını sağlamak amacımız bu. Çünkü kimlik onayını alıcağız.

Destek kutusundada böyle yazıyor

Muhammet Furkan Avcı'yı olmadığı birini taklit ettiğinden dolayı, kendi kimliğini gizli tutarak şikayet ettin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Hesabı onayladıktan sonra doğum tarihi vs değiştirebilir miyiz ?

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Hesabı onayladıktan sonra doğum tarihi vs değiştirebilir miyiz ?

Değiştirmenizi önermem.

Budaki yazanla aynısını yaptın bu sahte hesap diye şikayet ettim hesap kapandı ama mail gelmedi. :(

Whatsapptan bir arkadaşınıza hesabınızın linkini atın, "Bro beni taklitten şikayet eder misin?" şeklinde söyleyin. yeni açtığınız hesaba bu sahte hesap , bu x kişisini takip ediyor şeklinde şikayet etsin. Hesabın kapanması gerekiyor, bize lazım olan hesap kapanmasını sağlamak amacımız bu. Çünkü kimlik onayını alıcağız.

Ozaman SSS İle kapanmıştır, Konudakinin aynısını uygularsan mail gelicektir.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Tmm herşeyi sıfırdan yaptım gmail face hesabı şikayette ettirdim gene kapandı ama mail gelmedi.

Ozaman sizle alakalı sorun vardır. Konudaki gibi uygularsan mail gelir. Gmail hesabı gir. Şikayet ettiginiz zaman bu kişi beni taklit ediyor veya bu kişi sahte hesap şeklinde şikayet ettirin. Sorun yine devam ederse özelden atın alpemix.

wolf1592

Katılımcı Üye
23 Şub 2012
417
2
Satürn
Ozaman sizle alakalı sorun vardır. Konudaki gibi uygularsan mail gelir. Gmail hesabı gir. Şikayet ettiginiz zaman bu kişi beni taklit ediyor veya bu kişi sahte hesap şeklinde şikayet ettirin. Sorun yine devam ederse özelden atın alpemix.

skype felan varmı hocam yada siz ekleyin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.