Facebook kredisi hackleyebilirmiyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Eyl 2012
107
0
Facebook kredisi hackleyebilirmiyim facebook kredisini sınırsız yapmak mümkünse yöntem için video veya resimli anlatım gönderebilirmisiniz?

ProLeader

Üye
16 Eyl 2012
106
1
Maalesef Kesin Hack yapmak imkansızdır , ancak kampanyaları var günlük 15 credits kazanma yöntemi vardı bir ara bunun gibi yöntemler vardır ama Hackleyemezsin. Sunucu Veritabanına Girip hesabınla ilgili Değişiklikler yapman lazımki buda imkansız.

16 Eyl 2012
107
0
Maalesef Kesin Hack yapmak imkansızdır , ancak kampanyaları var günlük 15 credits kazanma yöntemi vardı bir ara bunun gibi yöntemler vardır ama Hackleyemezsin. Sunucu Veritabanına Girip hesabınla ilgili Değişiklikler yapman lazımki buda imkansız.

valla yardımcı olan varsa süper olur :D
Peki arkadaşlar bana 15 facebook kredisinin nasıl kazanıldığını gösterirmisiniz?
ben bulamadım öyle bişeyde netten
mesela günce 15 bedava facebook kredisi kazanmak için ne yapabiliriz?
fake olmasın
arkadaşlar cevap yazın lütfen!

Son düzenleme:

ProLeader

Üye
16 Eyl 2012
106
1
Öyle kampanyalar ha deyince kazandırmıyor birsürü yere üye yaptırtıyorlar reklam yaptırtıyorlar falan filan çok uğraştırıcı yarın senin için bakarım şuan vaktim yok.

16 Eyl 2012
107
0
Öyle kampanyalar ha deyince kazandırmıyor birsürü yere üye yaptırtıyorlar reklam yaptırtıyorlar falan filan çok uğraştırıcı yarın senin için bakarım şuan vaktim yok.
Tamam dostum ama bedava facebook kredisi için hackerler hackliyormuş bazı özel programları varmış!
Arkadaşlar bana uzman lazım bu konuda yardım edebilecek içlernizde hacker varmı?

Son düzenleme:

ProLeader

Üye
16 Eyl 2012
106
1
Fake her denilene bakma , Bazı şeyler göründüğü gibi gözükmek -.-
Sence bu kadar büyük bir şirket bu kadar uzman bilgisayar ve web server güvenliği alanında uzman kişiler bu tür açıklar verirmi ? -.-

16 Eyl 2012
107
0
Fake her denilene bakma , Bazı şeyler göründüğü gibi gözükmek -.-
Sence bu kadar büyük bir şirket bu kadar uzman bilgisayar ve web server güvenliği alanında uzman kişiler bu tür açıklar verirmi ? -.-
Dostum bana bedava facebook kredisi kazandıracak bir kişi lazım içlerinizde usta hacker varsa o gelsin ve bana yardımcı olsun
bak facebook kredisine çok ihtiyacım var şuan!:mad:
birisi facebooktan eklesin beni facebookum ekle beni:
Ad/Soyad: Erdem Alsırt
Mail: [email protected]

Son düzenleme:
16 Eyl 2012
107
0
Bu siteden Çıkmaz maalesef diğer sitelerdede çıkmaz çünkü bir facebook kredisi için facebook'u hedef almazlar kardeşim.
Neden kardeşim?
bak burada çok hacker arkadaş olabilir o yüzden içlerinizden biri facebook kredisi bedava nasıl elde edililir bana anlatsın sadece veya özel bir yazılım yapsın bizim için yapan varmı?
CEVAP YAZABİLİRMİSİNİZ ALLAH RIZASI İÇİN :)
DOSTUM ANLADIM AMA ŞİMDİDEN FACEBOOK KREDİSİ NASIL KAZANILI RESİMLİ ANLATIM İÇİN KONU BEKLİYORUM

Son düzenleme:

freekiller

Katılımcı Üye
5 Ağu 2012
700
0
arkadaşım facebook kredilerini hackleyemezsin imkansız sakın bunla ilgili sitelere giriyim programlar indiriyim deme server'ı yersin

16 Eyl 2012
107
0
Sana kimsenin yapamayacağını söylemiştim kardeşim yarın boş vaktimde Earn credits konularını incelerim. haber veririm
Tamam yarın yine gel :=)
Dostum peki facebook kredisini boşverdim...
Şimdi benim facebookta çok sık oynadığım bir oyun var pool live tour adı orda para var üzerinde c yazar mavi yuvarlak bir oyun parası vardır acaba o parayı sınırsız hackleyebilirmiyiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.