Facebook Liked Win ( Sayfa Çoğaltma Videolu ) - Programsız ! Ayrıca Para Kazanma -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

myfirs00

Yeni üye
14 Kas 2010
12
0
Uygulamaya ulaşmak için buraya tıklayın.

Liked Win! nedir?

Liked Win! Facebook sayfalarını karşılıklı olarak beğendiren, beğendikçe "Kredi" kazandıran ve bu kredilerle para kazandıran bir sistemdir. Facebook sayfanız varsa; kazandığınız kredilerle kendi sayfalarının hayran sayısını arttırabilir, Facebook sayfanız yoksa; kazandığınız kredi karşılığı 30 TL’ye ulaştığında ödeme alabilirsiniz.

Liked Win! sadece yöneticisi olduğunuz sayfaları ekleyebilirsiniz. Bu nedenle yöneticisi olduğunuz sayfaları öğrenmek için Sayfalarımı Yönetme yetkisini istiyoruz.

Videolu Anlatım :
Link 1 : Dailymotion - Liked Win Facebook Karşılıklı Beğen Uygulaması - Bilim ve Teknoloji Kanalı


Uygulamaya ulaşmak için buraya tıklayın.e

Google Chorome Veya İNternet Explorer İle Deneyin Sayfa Ekleyemiyorsanız :)

liked+win+kullan%25C4%25B1m.JPGDailymotion - Liked Win Facebook Karşılıklı Beğen Uygulaması - Bilim ve Teknoloji Kanalı
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.