Sosyal Mühendislik Facebook medya portalı

ok57

Yeni üye
20 Kas 2019
36
0
Facebook client support nasıl alırız veya clientli hesap nasıl düşürebiliriz sm ile bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? :bilgili

denziiy

Yeni üye
16 Haz 2019
3
0
Merhabalar size bir konuda yapamadığım ve anlayamadığım birşeyi sorucaktım, facebook’ta publisher support yapmaya çalışıyorum bunu yapabilmem içinde sanırım ayriyetten. publishere üye olmam lazım bunuda bilmiyorum nasıl yapacağımı amacım size attığım maildeki fotoğraftaki paneli kurmak instagramda kapanan hesapları oradan açmak, reklam verdirtmem lazım sanırım bunun için ama ne tür reklam verdirtmem lazım bilmiyorum aşşağıya eklediğim facebook for business bölümünü yapmaya çalışıyorum ve bunu yaptıktan sonrada işlem aldırtmaya başlamak istiyorum yani instagramda kapanan hesapları işleme alıp açmak istiyorum fakat reklam yaptırman gerek dediler yapamadım publisher üye olman gerek dedile işlem alabilmen için dediler bilgim yok yardımcı olurmusunuz, reklam yöneticisi diye attığım bölümden sanırım reklam attırmam lazım ama hangi seçeği seçeceğimi bilmiyorum benim yapmak istediğim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.