Facebook Otomatik Olarak Sayfa Linki Yolluyor . ACİL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
8 Şub 2012
144
0
Deep.[R-eez
Arkadaşlar bir arkadaşım

Bana 2 dakikada bir ;

Hey nice photo Link olarak bu sayfa

diye bir mesaj yolluyordu bende girip bakayım dedim otomatik olarak o sayfadan bilgisayarıma bir uygulama indi...
Sonrasında ben bu uygulamayı açtım felan ve artık Facebook ta her mesaj yazdığımda
yazdığım mesaj yerine : Funny Picture Awards - Welcome | Facebook gibi farklı uzantılarda link ler yolluyor ve mesajı boşu boşuna yazmış oluyorum

Bunun gibi :
618c8.jpg

Sonrada bana küfürler yağıyor...

Bundan nasıl kurtulabilirim ?

- Edit :

Chrome ve Mozillaya bulaştı siliyorum kaldırıyorum gene yüklüyorum verileride siliyorum genede gitmiyor... Pcmde olan birşeyden kaynaklanıyor belli ki...

Son düzenleme:

Loadi

Katılımcı Üye
22 Nis 2012
708
0
Konya
kardeş bu benim başımada geldi biri böle bi link attı linke tıkaldım direk pcye bişey indrdi açtım sonra senin dediğin gibi oldu bende direk format attım akılma formattan başka bişey gelmedi :) sorunun çözümünü bulamazsan sende format at avirayla fln tarattım ama olmadı bende format attım geçtim

WeXz

Uzman üye
28 Nis 2012
1,046
0
-
Burdan indir programı. Sonra aç combofixi bekle biraz cmd ekranı gelir tarar 10 dk kadar sürer sonra gerekli dosyaları siler rahatlarsın adamım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.