Facebook paralı beğeni

Kloasy

Üye
13 Ağu 2011
193
0
Arkadaşlar görmüşsünüzdür ki Facebook'da para ile beğeni ve takipçi hileleri var.(ben yaptırmak istemiyorum,kurtulmak istiyorum) bunu nasıl yapıyorlar ? Tarayıcıda mı virüs var yoksa pcme mi bulaştılar ? Anlamıyorum. Her gün yeni kişileri takip etmeye başlıyorum.( Eminim ki hesabım başkasının elinde değil. Çünkü takip ettiğim kişilerin minimüm 1 milyon takipçileri var.)

safa1998

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
630
0
Kayseri
Arkadaşlar görmüşsünüzdür ki Facebook'da para ile beğeni ve takipçi hileleri var.(ben yaptırmak istemiyorum,kurtulmak istiyorum) bunu nasıl yapıyorlar ? Tarayıcıda mı virüs var yoksa pcme mi bulaştılar ? Anlamıyorum. Her gün yeni kişileri takip etmeye başlıyorum.( Eminim ki hesabım başkasının elinde değil. Çünkü takip ettiğim kişilerin minimüm 1 milyon takipçileri var.)

Dostum exe hazırlıyorlar.Sonra sen exe yi açtığında pc ne keylogger gibi bir virüs bulaşıyor.Bu virüse ne ad veriyorlar bilmiyorum.Ama senin bilgisayarından giriş yapılan her facebook hesabından beğendiriyorlar.Mantığı botnet gibi.User kasıyorlar ve beğendiriyorlar.Pc ye herhangi bir zararı olmuyor.

21 Ara 2013
132
0
LocalHost
Git uygulamalar kısmına gir güvenmedigin tüm uygulamarı sil. Bu olay şöyle oluyor senden uygulama izin istiyor gerekli izinleri tek tuşla veriyorsun. uygulamayı yapan site acces token ile bir curl işlemiyle yorum yaptırmadan , begeniye , wall posttan , istek yollmaya herşeyi yaptırabilirler hesabına

Bromity

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
2,883
0
eklenti yemişsin geçmiş olsun chorome görev yöneticisini aç ordan eklentiyi sollandır uzantılardan da kaldır olmazsa combofixle tarat ben yaptım işe yardı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.