Facebook Password Hack V4.0 Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

balasagun

Üye
8 Şub 2012
225
0
Facebook Password Hack V4.0 bu programı indirdim fakat kullanmakta sıkıntı çekiyorum. Nasıl Kullanılır bilenler yardımcı olabilir mi

Moderatör tarafında düzenlendi:

SeNSe!

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
869
0
root@
Facebook,msn,twitter,gmail vb.. hesaplar bi programlamla hacklenmez tabi kullanamazsın onu yapan içine virüsleri atmış ve açılmasın diye karıştırmıştır

Loadi

Katılımcı Üye
22 Nis 2012
708
0
Konya
kardeş facebook ve sosyal ağları hacklmek için bi program yoktur bunu untma sen programla bşkasnı hacklıcem derken seni hacklerler bunu untma ava giderken avlanrsn snra o yüzden bu tür programlara güvenme

T-RojeN

Katılımcı Üye
19 Haz 2008
355
0
Hala bunlara inanalar var ya helal olsun azcık bir araştırma yapmadan işin kolay yoluna kaçanların sonu server yemek aslında iyi de oluyor çalmak çırpmak isteyenler avlanıyor.Onun İçinde Virüs Var Virüs Kullanma

tuqa

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
301
0
Ava Giderken Avlanırsın O programı sil baya önce o programı bende İndirdim Program Kodlarına Bakarsan Görürsün 'Bat' Sıkıştırmışlar o programa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.