Facebook Paylaşım Virürüsü Yapımı ?

RuLinq

Yeni üye
14 Tem 2013
44
0
Kocaeli
Beyler hemen örnek vererek açıklayayım ;

Kendi videomu yaptım izlermisiniz gibi bir link oluyor tıklayanların pcsine gizlice yükleniyor bu dosya ve o pc den hangi faceye girilirse o facede otomatik durum paylaşıyor bende böyle bir şey arıyorum. Elinde böyle bir virüs olan varmı ? :)

Optimus Prime J

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
532
0
G.Korea
Spam trojan yaptığınızda link generatörle linke çevirirsiniz.. bu şekilde yayılmış olur fakat ücretsiz olarak forumlarda yok.. satanlarda yüksek meblalara satıyor bunu.. Programlamadan anlıyorsanız kodlarını araştırabilirsiniz :)

Arkadaştanda alamadım malesef, satıyormuş malesef :RpS_unsure:

D4RKT3CH

Üye
28 Tem 2013
188
0
ℂ&#890
Dostum onlar video gibi ama normalde swf o şekilde wallpost attırılabiliyor panele user çekilebiliyor. Haberiniz yokmu sizin :D Ama sakın yapmayın kendi hesabınızda 25.428 takipçili hesabım kapandı. Bilginize sakın denemeyin!

Optimus Prime J

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
532
0
G.Korea
Dostum onlar video gibi ama normalde swf o şekilde wallpost attırılabiliyor panele user çekilebiliyor. Haberiniz yokmu sizin :D Ama sakın yapmayın kendi hesabınızda 25.428 takipçili hesabım kapandı. Bilginize sakın denemeyin!

Kim demiş o hesap bizde olsun :)

Başımız belaya girmez ama insanlara tamam vericem diyipde link atma ve bilginize olsun link ver diyipde linke tıklamayın.

İllaki o programın konusu olsun ve 200 altı mesaj sayısı altından kımseden link istemeyin.

D4RKT3CH

Üye
28 Tem 2013
188
0
ℂ&#890
Kim demiş o hesap bizde olsun :)

Başımız belaya girmez ama insanlara tamam vericem diyipde link atma ve bilginize olsun link ver diyipde linke tıklamayın.

İllaki o programın konusu olsun ve 200 altı mesaj sayısı altından kımseden link istemeyin.

Ben kimseye virüs vermem total linki olmadanda program paylaşmam bilginize. Bu bende önceden vardı artık kullanmıyorum arkadaşım 150 tlye satıyor isteyenlere yardımcı olurum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.